Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Can_1089 Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili arkadaşlarrr bende sag diz üstü eklem yerin üstünden özürlüyüm ve özürlü saglık kurulu raporum wardı ve arabamı fln aldım
    herşey tmm yalnız emniyet ruhsat bölümünde özürlü saglık kurulu raporunda özel tertibatlı araç kullanabilir ibaresi olması gerek diyerek polis bizi azarlayarak gönderdi olmuyor die
    doktora gittik doktorda artık bu yazılmıyo dedi 5 6 kere aynı yere git gel aynı şeyi yaşıyorum 1 aydır rapora itiraz ettim rapor çıkartmaya gittim bugun yalnız yine yazmıcaklarını söylediler artık yazmıyorlarmış il saglık kurulu bunu kodlarla belirtiyormuş yine aynı şey olacak

ne yapacagız bilmiyorum 2016 yılında özel tertibartlı araç kullanabilir ibaresi yazdırabilen oldumu yardıma ihtiyacım war artık yoruldum 2 aydır arabamın parasını verdim yalnız hala çıkartamadım

Üye
    metko Avatarı

Gerçek Adı
    metin korkutan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş bulunduğun ilin İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞ VUR yardım al en garantilisi orası !!!!

Üye
    fsmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    fsmehmet
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ötv için rapor veriyorlar ancak özel teçizat için sağlık kurulu raporu verilmiyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Can_1089

Lanetli bir dönem! Maliye araç için eskiden olduğu gibi doğru ibarelerin olduğu engelli sağlık kurulu raporu istiyor. Ama hastaneler "biz artık bu raporu" vermiyoruz diyor!
    Bence burada iki şeyden biri olmak zorunda:
    1- sağlık bakanlığı hastanelere yazı yazıp "araç için engelli raporu vermeye devam edeceksiniz"" demeli
    2- ya da maliye vergi dairelerine yazıp "artık ehliyet raporu araç alımında kullanılabilmeli" demeli.

Bunlardan biri olmadan işimiz Allah'a emanet