Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erdogan hasan Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Uşak'tan slmlar arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun bu konunun üzerinden uzun zaman geçmiş benimde bu konuyla ilgili sıkıntılarım var

iş kazası sonucu sağ kol dirsek üstü ampute oldum
    B sınıfı ehliyetimi hastane iptal etti
    H sınıfı ehliyet almak için tekrar hastaneye müracat ettim ortepedi doktoru kavrayan elektronik kol olmadan sürücü olamazsın dedi heyyete girmeden iptal ettim işlem yaptırmadım
    protezciye gidip 4 kanallı myo 1266 kod numaralı kolu taktırmak istedik sana elektronik kollarda ödeme çıkmıyor dedi işgörememezlik ödeneği alıyorum ve malulen emekliyim bu yüzden ödenek çıkmıyor dedi aktif hayata geri dönersem malulen emeklilik duruyor maluliyete geri dönüş vamı yokmu orasıda muallak

benim ehliyet almam için hangi yolu izlemem gerekiyor kol taktırmadan H sınıfı ehliyet alabiliyor muyum
    bilgisi olan bilgi verirse sevinirim aynı benim konumda 1 arkadaşım daha var Uşakta bilgi için arayabilirsinizde yazabilirsinizde şimdiden Allah razı olsun 0544 504 6424

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @erdogan hasan

Protezle ehliyetin hiç bir ilgisi yok! Aksini söyleyen doktor işgüzarlık ediyor!

Vites fonksiyonu sol ele ya da sağ dize aktarılmış otomatik vitesli araç kullanabilirsin. Bunun için aile hekimi -> uzman hekim -> il sağlık müdürlüğü komisyonu -> emniyet (eğer emniyette sürücü belgesine onay çıkmazsa, sürücü kursuna yönlendirebilirler)

Rapora yazılacak kodlar:
    10.04*Uyarlanmış vites kolu
    40.11. Direksiyon simidinde yardımcı cihaz (topuz, direksiyon çatalı vb.)
    78. Sadece otomatik vitesli araç kullanabilir