TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    22.10-2021
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yaşar bey yeni kodunuz ve ehliyetiniz hayırlı uğurlu olsun. Hemen verdiler mi? Önceki yıllarda PTT kargo ile bir haftada geliyordu. ehliyet gelene kadar geçici belge veriliyordu. Ne diyelim darısı artık bizim başımıza.

Sadece ortopedi olmaz. Ötv muafiyeti erişkin engelli sağlık kurulu raporu alacaksınız. Heyet kurulu size form veriyor o formda yazılı olan bölümlerin hepsine muayene olacaksiniz ve en son formu heyet kuruluna vereceksiniz. Eskiden öyle idi. Şimdi elektronik ortamda yapılıyor işlemler. E-imzalı rapor. Daha sonra bir hafta içinde e devlete girip çıktısını alıyorsunuz.

Üye
    sertacokun Avatarı

Gerçek Adı
    sertac
    Son Giriş
    26.05-2021
    Saat
    03:46
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler. Ehliyet gelmedi geçici ehliyet belgesi elimde onunla gidemem heyete sanırım. Ehliyetin gelmesini bekliyorum

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    05.11-2021
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar tekrar yazayım bazıları yazdıklarımı yanlış anlamış şu anki kodum 32.01 tek elle dış kuvvet tarafından idare edilen hızlanma be fren sistemi.
    Geçici belge veriliyor ve dün işlemlerim bitti ve mesaj geldi ehliyetiniz Ptt ile yola çıkmıştır diye.
    Vergiyi hemen yaptırmayın çünkü ben yenileme diye 15 tl yatırmıştım ilk önceki yenileme imiş yani 2016 daki yenileme 15 tl bu 2. Olduğu İçin 270 tl ben böyle ödedim nüfüsa gitmeden 15 tl yatırdığım İçin o para gitti alabiliyorum ama vergi dairesi dilekçe ve dekont istediler bende görevliye size hibe ediyorum dedim çıktım ?
    Çünkü ben tekerlekli sandalyede birisiyim adamın bana yardımcı olma gibi bir niyeti yoktu bende ekstra uğraştırdım be formu doldur ve dekontun çıktısınıda ekle dedi getir dedi bende dekont cep telefonumda deyince yardımcı falan olayım demedi bende al şu formu dedim hediyem olsun dedim çıktım geldim

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mustafa-toprak Mesajı Gör
    sana yalan söylemişler.. tam tersi olacak 32.01 iki kolu ssağlam iki bacagı kulanamaz demek.
    Banamı yalan söylemişler

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567