TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    05.04-2021
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @disc55

Merhaba bugün 33.01 olan kodu 32.01 e değiştirdim yeniden aile hekimi ordan hastane ve il sağlık müdürlüğünden bugün heyete girdim ve isteğim kodu söyledim elden gaz ve fren sistemi istiyorum dedim onunda kodu 32.01 onlarda tamam dedi bunun yanında 47.102.78 ve 32.01 kodlarım var omurilik felçliyim t9 his olayı yok .
    Hastane devlet hastanesi özel zaten olmuyor 2016 yılında aldığım ehliyet yeni tip ehliyet idi fakat o Zaman araç almadım 2010 yılında aldığım araç vardı para sıkıntısından dolayı 2016 da ehliyet i yeniledim fakat araç almadım eski ile devam ettim fakat bu sene bir değiştireyim dedim 33.01 kodu TSE ve projeci kabul etmedi ve bu kodu değiştirmemi istediler ve değiştirdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2021
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    teşekkür ederim.verdiğin bilgiler için.yeni ehliyetin hayırlı olsun.burada anlayamadığım.şimdi siz polikliikleri gezdikten sonra komisyona sevki uygundur. bu kararı kim veriyor.ben 2016 da özel hastaneden almıştım.sağlık bakanlığınca ruhsatlandirılmış hastane.peki aile hekimi siz 2016 yılında başvuru yapmışsınız dedi mi size?.o zaman ben de pazartesi başvuru yapayım sizin gibi kodumu değiştireyim.

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    05.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

@disc55

İlk önce aile hekimi muayene ve hangi bölümlere gideceğini yazıyor işte sorular soruyor göze sevk ediyor ortapediaya fizik ve nöroloji ye sevk etti ben Nevşehir devlet hastanesinde ehliyet için bir kişi görevlendirmişler ona aile hekiminin verdiği kağıdı verdim daha doğrusu e imza sistemine geçtikleri için aile doktorun verdiği karar sisteme düşüyor .
    Görevli arkadaş aile hekiminin yazdığı doktorlara sıra veriyor ve ordan vezneye para yatırıyorsun daha sonra sevk ettiği doktorları geziyorsun ehliyet deki kod u değiştirmek için tekrar komisyona sevk ediyorlar muayene olduğun dr lar komisyona sevk diye hepsi yazıyor tabi kendi bölümleri ile ilgili durumunuzu yazıyor bu dr ları gezip işiniz bitince hangi ildeyseniz il sağlık komisyonuna veriyorsunuz evrakları onlarda giriş kayıt yaptıktan sonra sizi arayacaklarını söylüyorlar ve birgün önce arayıp şu satte burda olun diye arıyorlar
    Daha sonra kurulda derdinizi anlatın ben şöyle dedim ehliyetimdeki 33.01 olan kod ile ilgili projeci ve TSE onay vermiyor deyin ve ben elden gaz ve fren sistemi olan kodu istiyorum 32.01 yani deyin bu şekilde eğer araç kullanıyorsan anlat bende böyle oldu tamam dediler değiştirdiler bir sorun olmadı ellerini kaldır sağa sola indir dediler ve tamam okey dediler
    Aile hekimi dese bile kod ile problemim var bunu değiştirmem gerekiyormuş onun için sil baltan Alman gerekiyormuş deyin .
    Kafana takılan anlamadığın bir şey olursa telefon aç anlatayım numaram 05366097942 Yaşar ismim

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    10

çok teşekkür ederim yaşar bey.kafama birşey takılırsa ararım.

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    18

@disc55

Özel hastane raporu geçerli arkadaşım. Uzman tabib oluru olması lazım ben işitme engelli olarak 1.grub sürücü olur kısıt kodlarıyla beraber tek hekim raporu aldım e sistemde gozukuyor.

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    10

Yaşar bey en son olarak şunu sormak istiyorum. Sürücü raporu e devlete düştüğünde çıktısını alıp nüfus müdürlüğünde ehliyet işlemlerine emniyetten görevli polis memuru bakmakta. Gittiniz oraya sisteme girdi siz 2016 yılında ehliyetini yeniletmişsiniz sürücü belgenizin geçerlilik süresi henüz dolmamış derse. Böyle bir sorun olabilir mi Acaba. Belki sistemden güncelleme yapılır. Bu aşamada da bilgilendirmeniz çok memnun kalırım. İnşallah bir sorun olmaz.

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    18

@disc55

Ehliyet işlemine emniyet bakmıyor nvi memuru ilgileniyor. Emniyeti bağlayan bir sebeb yok. Dolup dolmasının önemi yok yenilettiginiz takdirde

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    10

Bugün aile hekimine gittim. Beni ortopedi, göz, ve nörolojiye sevk etti. E ortamda başvurun yaptım. Hastaneye gidip bu bölümlere muayene olabilirsin dedi. Bana herhangi bir form vermedi. Eskiden 2016 rapor kağıdı veriliyordu.

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    05.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

@disc55

Süresi ile alakalı değil kod değişikliği oluyor ehliyet aynı değil bir önceki ile bir sorun olmaz

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    10

bugün aile hekiminin beni 3 polikliğe sevk etti.ortopedi.göz ve nöroloji hepsine muayene oldum.hepsi bana rapor çıktı verdi.daha sonra il sağlık müdürlüğü rapor itiraz kısmına gittim.komisyon günü belli değil dedi bir bayan memur başvurumu aldı.daha sonra cep telefonumu alıp.biz sizi hangi tarih ve saatte komisyona nerde gireceğinizi arayıp bilgi vereceğiz dedi.hastane kamu hastanesi .başvuru elektronik ortamda yapıldığı için komisyon raporları almadı.3 polikinlik için ücret 165 tl ödedim vezneye. komisyon evraklarımı almadı.sistemde gözükür dedi.

[IMG][/IMG]

bu göz doktorunun verdiği rapor.ortopedi ve rörolojinin verdiği raporlar arabada kaldı. alınca onlarıda yüklerim.

Üye
    sertacokun Avatarı

Gerçek Adı
    sertac
    Son Giriş
    29.03-2021
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar, bu kaç tane doktora görünme işi neye göre değişiyor? Ben de ortopedik sıkıntı varsa da göze falan gidiyor muyum ?

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    10

Aile hekimi sizi gerekli gördüğü takdirde uzman hekime sevk edebiliyor. Benim gözde bozukluk vardı. Ortopedi zaten kaçınılmaz. Zaten komisyonda nöroloji var. Nörolojiye de yazdı. Aile hekimine gitmeden önce e devletten sağlık beyan formu doldurup onaylıyorsunuz. Aile hekimi sizin Sistemden onayladığınız formu görmekte ve sizi ona göre ilgili uzman hekime sevk ediyor. Zaten ASM de ehliyet alacaklar e - devlette kişisel sağlık beyanı doldurmaları gerekiyor diye yazı asmışlar.
    Konu disc55 tarafından değiştirilmiştir (05.03-2021 Saat 18:04 ).

Üye
    sertacokun Avatarı

Gerçek Adı
    sertac
    Son Giriş
    29.03-2021
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam ben aile hekimine gittim ortopediye yönlendirdi ortopedi baktı, il sağlık kurulunda heyete girdim kodları yazdılar. Gözlük kullanıyordum gözlük kodu yazmamışlar. Ehliyeti yeniledim B engelli yaptım orada gözlük kodu yok. Şimdi de ötv muafiyetli tertibat için sağlık raporu alıcam başvurucam orada hangi birimlere gidicem sadece ortopedi mi acaba ?

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    05.04-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

@disc55

Evet nihayet bugün yeni kodlu ehliyet i aldım 33.01 olan kodu 32.01 değiştirme işlemi bitti
    Dikkat edilmesi gereken 15 tl harç değilde 270 tl yatırıyorsun ilk değişim olunca 15 dedi nüfüsdaki seninki 2.işlem olduğu İçin 270 yatırman gerekli dedi bende gitmeden 15 tl yatırmıştım olmadı birde 270 tl yatırdım internet bankacılığından hemen halletti görevli arkadaş .

Üye
    mustafa-toprak Avatarı

Son Giriş
    26.03-2021
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sana yalan söylemişler.. tam tersi olacak 32.01 iki kolu ssağlam iki bacagı kulanamaz demek. bende de aynı koda var.. bu tek elle kobine demek. yani yan tarava yere monte edilen ileri itince fren geri çekince gaz.
    türkiyedeki memurların hali bu işde.. hepse gerizekalı malll

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon