Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yasin erdoğan Avatarı

Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamun aleykum arkadaslar basımdan gecen sureyı anlatıyorum babam yuzde 97 engellı ve yataga bagımlı bırısı annemde vası sı otv sız arac alalımda rahat goturup getırız dedık hastanelere altarnatıf tıp merkezlerıne vssureklı dır raporu aldık 300 tl ye hastaneden bır 300 tl daha verdık sadece otv ısaretlı olsun raporda dıyeneyse aldık raporları bayıye basvuru yaptık kapora verdık ek karar ıstendı mahkemeden mahkemeye basvuru yaptık lakın bugun hakımden red cevabı aldım sebebını yuz yuze sordum odasında zor durumda oldugumuzu anlattım 30 40 bın tl varsa gıt otvsız araaba al dedı aklı dengesı yerınde degıl hastanızın veremem dedı ne kadar dıl doktuysem de vermedı hakkımız olanı ıstıyoruz dedım cık dısarı dedı kovdu bıde nedıyım ya engellı hastaya kımse yardım etmıyor magdem vermıceksınız ne dıye gunlerce hastanelerde surundurdunuz yok heyet yok rapor sedye ustunde hastayı gezdırıp durduk ona yanıyorum

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Malesef yok dedi mi yapacak birşey kalmıyor.
    Hakimin insiyatifinde olduğundan üst mahkeme de işe yaramıyor bu konuda.

Üye
    kaderortaklari Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Birde babanızın akli dengesi yerinde olmadığını söylemiş ya bu şekilde arabaya bindirip goturemeyeceginizi dusunmuş arabayı kendiniz için istediginizi dusunmuş olabilr arkadasında dediği gibi hakimin insifiyatine kalmış Allah yardımcınz olsn

Üye
    yasin erdoğan Avatarı

Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen oyle yapacak bırsey yok o degılde hıc bır haktan bız yararlanamadık evde bakım aylıgı vs otv arac daha ne ımkan varsa yararlanamadık adamcagıza tekerleklı dandık sandalye bıle vermedıler ama ne yazıkkı yuzde 97 oranında felc nası bır ıstır anlamadık gıttı daha napımm bılemedım

Üye
    kamulu Avatarı

Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Allah yardımcınız olsun.Diyecek söz yok