Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    orion-rigel Avatarı

Son Giriş
    05.05-2016
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Özel tertibatlı araç alımı ile ilgili olarak önce aile hekimine ardından hastane heyetine başvurdum. Nöroloji, göz ve psikiyatri servislerinde muayene oldum. ( her biri için75 tl ödedim) Ancak ne doktorlar ne de personel nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini bilmiyor. Ekte ki raporuma istinaden emniyete mi yoksa il sağlık kuruluna mı gitmeliyim? Ne yapmalıyım? Tertibat ve ehliyet süreci nasıl olacak? Halen hastalığımdan önce aldığım B sınıfı ehliyetim var. Forumu araştırdım ancak süreci net olarak nasıl izleyebileceğimi halen anlayabilmiş değilim.
    Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...
    Raporum: RkzAmY - MS hastasıyım. Ehliyet raporu alımını takiben ne yapmalıyım?
    Konu orion-rigel tarafından değiştirilmiştir (19.04-2016 Saat 22:51 ). Gerekçe: Resim görüntülenmiyor

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @orion-rigel
    Raporunuzda özel tertibatlı araç kullanabilir görüşü olduğundan il sağlık müdürlüğü komisyonuna girmeniz şart.
    Çünkü nasıl bir tertibat olacağına onlar karar verecekler ve ilgili tertibatların kodunu işleyecekler.
    Komisyondan sonra trafik tescil şube müdürlüğüne başvuracaksınız.

Başlığın Etiketleri