Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hercai_ugur Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    02:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul & aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @claer

ben tekerlekli sandalyedeyim 2 ayak polio cocuk felci sol kolumumuda baş hizasından bıraz daha fazla yukarı kaldırıyorum 2010 yılına aıt ehlıyet alabılır raporum var ama gecerlı olmadıgı ıcın hastaneye basvurdum ve ortepedi dr u alamazsın dedı kestırdı attı 7 senedır ehlıyetsız atv kullanıyorum ama dr bana alamzsın dedı heyette de ortapedı doktoruna sordular ve bence negatif dedi şimdi ne yapacagım bılmıyorum kursa yazıldım parayı odedım harcı yatırdım mayıs 14 de sınav var ama cok moralım bozuldu ve hazırlanamıyorum sınava

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

@hercai_ugur
    Önce rapor işini halletseydiniz keske.
    Her iki alt ekstremite de kısıtlı ise elden kumandalı araç kullanabilir şeklinde ehliyet verilir ama bu durumda üst ekstremitede kısıt olmaması gerekir. Sizin sol üst ekstremitede de sorun olduğundan çok zor görünüyor.

Üye
    hercai_ugur Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    02:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul & aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @claer

bana surucu belgesi alamaz dediler gönderdiler kod fln yazmadılar zaten raporu alamadım

Arkadaşlar yeni ehliyet raporu olan otomatik vites elden gaz elden fren kullanan kişiler rapor orneğini kişisel bilgilerini gizleyerek atsalar bizde bilgi sahibi olsak iyi olurdu hasteneler bu konuda henüz tam net bilgiye sahip değiller sanırsam

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12