Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 65 mesajın 61-65 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tsunami_ Avatarı

Gerçek Adı
    Amando
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:02
    Yaşadığı Yer
    Uganda
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    16

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ottobock açıklamalar için teşekkür ederim. Şu an bulunduğum ilde eski H sınıfı ehliyet ve o heyet raporuna göre işlem yaptığı için ben gibi 2016 itibari ile sıfırdan rapor ve ehliyet alacaklar için büyük sıkıntı.Yani kısaca senin sorun yaşamaman normal, burdaki asil mesele 2016 sonrası ilk kez rapor ve ehliyet alacaklar... Bu arada aracın hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileği ile...

oabey
    Misafir Üye
    oabey Avatarı

@ottobock

hayırlı olsun, tertibatı nereden yaptırdınız acaba, resim paylaşır mısınız?

Üye
    ottobock Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

@tsunami_
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim haklısınız aslında ehliyet verilmesi için il sağlık müdürlükleri bünyesinde kurulan heyeti ne yazıkki özel tertibatlı araç kullanır raporunuda o komisyon verecek diye algılıyorlar olan engelli insanlara oluyor maalesef halbuki özel tertibatlı araç kullanır raporunu eskiden olduğu gibi hastane sağlık kurulları verecek

teşekkür ederim resim ne yazıkki yok Mehmet ustada yaptırdım gaz tertibatı sağdan sola alında basit bi aparat 500 tl proje dahil

@oabey
    teşekkür ederim resim ne yazıkki yok Mehmet ustada yaptırdım gaz tertibatı sağdan sola alında basit bi aparat 500 tl proje dahil

Üye
    durhami Avatarı

Son Giriş
    04.05-2016
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim kızının adına aldım ben sorunla karşılaşmadım arayın konuşalım 05419290629

Yüzde doksan ve üzeri raporlarda ehliyetine olmasi gerekmiyor altında olan lar için se istiyorlar bazı durumlarda da gerek duymuyor lar her durum gibi İnsiyatif kullanıyorlar engellerle ilgili bir çok konu bu şekilde rapor Uygulaması dan tutun her konuda böyle üzülerek söylüyorum

74 binlik bir araba bana 48 bine geldi sigorta koskoca hariç tabikide gerisi hepsi dahil fiyati

Üye
    hakanmemik Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Master teşekkürler verdiğin bilgi için

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345