Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erdemka Avatarı

Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba elimdeki rapor ile Ötv indirimli bir araç alım işine girmiş bulunuyorum. Raporu plaza Vergi dairesine ve hastaneye sordurdu hiçbir sıkıntı yok denildi. Bugün notere raporu çoğaltmak için başvurduk raporun arkasında 'Amacı dışında kullanılmaz' olan kaşeden dolayı raporu aslı gibidir, yapmadı raporun Arkasında 5-6 kutucuk var çoğunda değerlendirlmedi yazıyor Sadece Engelli kimliğinde değerlindirildi EVET yazıyor,

Noter "Amacı dışında kullanılamaz yazısının kalkmasını istiyor. Bu rapor uygun değildir diyor"
    Plaza ise raporunda zihinsel Engel yok Kalp hastalıklarından dolayı Oran %100 bir sıkıntı olmaz diyor
    Yalnızca tescil için plakanın çıkacağı trafik müdürlüğüne danışssak iyi olur diyor
    yarın raporun aslı gibidir kaşelisini tekrar hastaneden çıkartacağım yalnız Aslı gibidir kaşesi ile Bitişik 'Amacı dışında Kullanılmaz kaşesinide basacak

Karışık bir durum anlamadım ve çözemedim yardımlarınızı rica ederim

http://i.hizliresim.com/E81qog.jpg
    http://i.hizliresim.com/1dn6QA.jpg

daha önceden 'Amacı dışında Kullanılmaz kaşe olayını bu forumda sormuştum bakan arkadaşlar raporunun oranının önemli olduğunu ve sürekli olmasının yeterli olduğunu yazmışlardı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @erdemka

Başka notere gidin.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12