Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kezban_EKSI Avatarı

Son Giriş
    16.07-2017
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sürekli %52 sol bacagımdan engelliyim e sınıfı ehliyetim var ötv indirimli araç almak istiyorum ne yapmalıyım.teşekürler....

Üye
    savuralp Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    12:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@kezban_EKSI

Slm ben 2011 yilinda e sinifini h sinifina cevirip ehliyet ve arac aldim
    hasteneden rapor aldim kursa kayit olup sadece direksiyon sinavina girdim ayni raporla arabamida aldim
    fakat 2016 da h sinifi kalkti ehliyet icin kursa gitmeye gerek varmi onu bilmiyorum arastirin derim kursa gitmeden degisrirenler var forumlarda gormustum arac almak icin saglik kurulu sart sizin arac almaiz benden daha kolay tertibata gerek olmadan sadece otomatik vitesli arac alabilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @kezban_EKSI

Sürücü belgesinin sınıfı değişeceği için rapor almanız ve sonrasında sürücü kursuna yazılmanız şart.

Sürücü belgesi raporu için: aile hekimi -> uzman doktor -> il sağlık müdürlüğü komisyonu -> sürücü kursu -> emniyet

Araç için: yetkili hastaneler'den birinden üzerinde oran bulunan bir rapor almalısınız. Raporda sol alt ekstremitede kısıtlılık olduğu açıkça yazmalı, ötv indirimine dair değerlendirme bulunmalı ve "otomatik vitesli araç kullanır" ibaresi yer almalı. Bu raporu aldıktan sonra aracınızı satın alabilirsiniz.
    Aracı siz dahil herkes kullanabilir.