Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    karamsar olmak istemem ama galiba sayımız gittikçe artcak bu yüzden psikiyatri noroloji gibi haSTALARA HAKLAR VERİLMESİ İÇİN
    kamu oyu oluşturlaım

Üye
    nihat_8790 Avatarı

Son Giriş
    19.10-2017
    Saat
    14:40
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrblar arkadaşlar başımdan geçenleri sizinle paylaşmak istiyorum ve lütfen bana yardım edin....
    6 yıl önce epilepsi rahatsızlığından ameliyat oldum çok şükür ki geçti...
    Yaklaşık 2-3 ay önce ötv indirimi için hastaneye başvurdum. Ortopedi ve nöroloji Dr gönderiler... nöroloji Dr ne zaman ameliyat oldun ve ilaç kullanıyormusun diye soru sordu bende bu tarihte ameliyat oldum ve ilaç da kullanmıyorum il aylarda TEGRATOL kullandım ve sonra Dr kontrolünde bıraktım aptal tam tersine ilaçla nöbet yok yazıp vermiş bana neyse....
    yüzde %24 lük bi rapor aldım vergi dairesine gittim araç almak için yeterli ama özel tertibatlı veya otomatik vites kullanabilir ibaresi yazılması gerek dediler. Tekrar gittiğimde 10 gün sonra aldığım rapordan kuruldan bana epilepsi hastasına ehliyet verilmiyor diye geri verdiler. Yani raporundan bi faydası olmayacak gibi
    B ehliyetim de var yani hatta araç kullabilir raporu bile elimde.
    Bu durumda itiraz hakkım var mı varsa hangi yolu takip edebilirim lütfen bir fikir verin bana lütfen....

Arkadaşlar ötv indirimi için rapor itirazı nereye yapılır bilen var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

@nihat_8790

Midyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan da olacaksınız bu gidişle. Baksanıza verilen raporlardaki tutarsızlığa!

Teorik olarak karara karşı il sağlık müdürlüğü komisyon kararına karşı itiraz edebilirsiniz. Yeniden değerlendirirler. O karara da itiraz edilebilir ve sağlık bakanlığı kurulu tarafından değerlendirilmesi istenebilir.

Üye
    nihat_8790 Avatarı

Son Giriş
    19.10-2017
    Saat
    14:40
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sormayın OturanBoğa anlaşmışlar gibi hep bir ağızdan epilepsi tanısı olan hastaya ehliyet yok diye söyleniyorlar tam 3 ayrı hastanenin araç kullanmasında sakınca yok raporu var elimden ama bunları bile yok sayıyorlar işte...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12