Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @hilal72 haklısın da zaten

Üye
    ulubey Avatarı

Gerçek Adı
    Ulubey
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    18

@Ufukalp kendini kullandırmak konusunda haklısınız o konuda katılıyorum. Bu duruma tabi ki karşıyım. Benim ilk mesajdaki lafım tamamen devlete yönelikti. Engellilikle ilgili bir durumdan söz etmedim. Devletin haksız kazanç sağladığını söyledim. Siz işi vatanseverliğe vurdunuz sanki devleti soyan benmişim gibi. Ben ötv indirimli arabamı alalı baya oldu bir yakınım değil kendim aldım. Kuzenlerim dahil kullandırıyorum bir sorun olmuyor. Eleştirirken anlatılmak isteneni iyi anlayın. Öyle hemen atlamayın @Ahmedkilicc. İyice bir okuyun ne demek istediğimi. Kafanıza göre vatanseverlik yapmayın...

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ulubey Mesajı Gör
    Siz işin etiğini ne yapacaksınız alın arabanızı. Halanız razıysa bu duruma kimseyi ilgilendirmez. Etik kısmına gelince gerçek maliyeti 15-20 bin olan arabayı Ötv ve Kdv ile birlikte 35-40 bine satanlar düşünsün. devlet bir araba parası daha para alıyor nerdeyse. Bırakın etiği onlar düşünsün siz değil.
    Buraya bakıyorum zaten. işin etiğini ne yapacaksınız demişsin işte halanız razıysa diye bişey yok ortada kanun mevzuat varsa ki var bu halayı ilgilendirmez asıl gerçek maliyeti 15 20 bin olan arabaya devlette belli bir vergi koyup bundan vergi almak zorunda fazlalığı azlığıyla ilgili bişey demeyeceğim. Burada etiği onlar düşünsün dediğin kim oluyo devlet mi düşünsün ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri