Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sky_Walker Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba;

İstanbul'dan yeni prosedüre göre ehliyet alabilen var mı? Aile hekiminin yönlendireceği "uzman doktor" kim oluyor tam olarak? Eğer uzman doktordan kasıt heyetteki doktorlar ise, Sadi Konuk'taki doktorlar ağustos ayında aldığım heyet raporunda olumsuz sonuç vermişlerdi, bunlara sevk edilirsem yine olumsuz sonuç verirler
    Şişli etfalden ocakta aldığım yeni heyet raporunda olumlu sonuç aldım, ancak şişli etfale yeni ehliyet prosedürü için giden bir arkadaşa artık ehliyet için başvuru almadıklarını söylemişler.

İstanbul'dan yeni ehliyet prosedürüne göre ehliyet alan varsa hangi hastaneye gittiğini belirtebilir mi? Ayrıca ne kadar ücret ödediniz?

Teşekkürler.

Üye
    Sky_Walker Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bugün aile hekimine gittim, 01.06 Gözlük veya kontakt lens kodunu sağlık raporuna ekleyip, beni fizik tedavi ve ortopedi doktoruna sevk etti. İstediğim hastaneye ve doktora gidebileceğimi söyledi.
    Uzman doktora görününce yine süreci burada yazacağım.
    Çileye devam