Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ali altay Avatarı

Son Giriş
    13.03-2016
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm benim 2011 de aldigim h sınıfı ehliyet alabilir otomatik vites araç kullanabilir raporum var 2011 de bir araç aldım otv indiriminden yararlandim özel tertibat yaptırmıştım şimdi bana yararlanmasın diyolar vergi dairesinden onaylanmıYo tertibat yaptirdim raporda tertibat yazcak diyolar rapor almaya gittim yönetmelik değişmiş ortapedi doktorundan aldım onuda kabul etmiyor sağlık kurulunda raporlara tertibat yazilmiyormus ne yapmalıyım şaşırdım kaldim

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Aile hekimliğine gideceksiniz, sizi ilgili hastaneye yönlendirecekler. Hastane muayenesi sonrası rapor İl Sağlığa gidecek : kararı il sağlık verecek.

Üye
    Ali altay Avatarı

Son Giriş
    13.03-2016
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İl sağlık müdürlüğünden alacağım özel tertibat li araç kullanabilir raporuyla otv indiriminden yararlanirmiyim vergi dairesinden pek bişey bilmiyorlar komisyondan geçen rapordan haberleri yok sağlık kurulu raporu olcak diyolar bu işin bir şikayet merci varmi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Ali altay

İl sağlık müdürlüğü araç kullanımı için nasıl bir donanıma ihtiyacınızın olduğuna karar verecek. Eğer orada özel donanımlı araç kullanmalıdır denirse, bu sefer araç alımı için yetkili hastaneler'den birinden engelli sağlık kurulu raporu almanız gerekecek. Zira ehliyet raporunda oran bulunmadığı ve heyet imzası olmadığı için şu andaki mevzuata göre Maliye araç alımını onaylamaz.
    Ama iş acil değilse, birkaç ay beklemenizi ve maliye'nin bu yeni duruma uygun düzenleme yaptıktan sonra süreci işletmenizi öneririm.