Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 24 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende 45 şizofreni raporu yüzünden ehliyet alamadım 3 defa da hakem hastaneye sevk oldum sonuç olumsuz
    sağlık ta memurum o kadar bimer gibi yerlere şikayette bulundum dilekçe yazdım sonuç olumsuz
    aynı durumdan mağdur olan arkadaşlarım ehliyet alabileniniz varmı acaba

Üye
    ahmet75 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    82

ilk raporu nereden aldınız, sağlık ocağından mı yoksa hastaneden mi?

Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

ahmet_p arkadaşım
    hastaneden aldım

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

@emperor007

ruhsal durum bozukluklarında ehliyet verilmemesi durumu bence gayet çok normal ve bozulmaması gereken bir kanun olmalı siz kendinizi tek olarak düşünmeyin trafik zaten sinir steres dolu bir yer her gün otobüs gelir giderken bile yolcuken sinir oluyorum benden panik atak var banada vermezler ehliyet aldığımız ilaçlar var dikkatimizi bell,i bir oranda dağıtıyor sinir sistemimiz zayıf illa araç kullanmak için neden bu kadar ısrar ediyorsunuz bu bir mağdurriyet değil bu en mantıklı olarak alınmış bir karar

Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

hilal72

çok farklı düşünüyorsun senin durumunu bilmiyorum ama herkes aynı değil ki ben memurum sağlıkta ağır bir işim de var bunla baş edebiliyorsam trafik bana çok ta kolay geliyor yani ben rahatsızlığımı yenenlerdenim ilaç la hayata adepte oldum her yerde bir sürü sinir olacağın şey oluyork i bir trafik değil üstelik o zaman herşeyden muaf olalım ot gibi ilaç iç yat her yere gidemiyorum üstelik sadece otobüslerin gittiği yerler şehirler arası yolculuk ta çok zor oluyor

bence hiç bir sakıncası yok kendini bilen birisi için ben her şeyi başarıyorum kazanıyorum yapabiliyorum bence azmetmekte fayda var

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

baştan yazdım kendiniz olarak düşünmeyin diye genelde bunu başaran kaç kişi var siz diyorsunuzki akşama kadar benim ağır bir işim var ve başa çıkıyorum aldığım ilaçlar ile hayata adapte oldum olamayan kaç kişi var sakinim deyip en ufak bir şeyde patlayan kaç kişi var siz kendi fikrinizde kendinize göre haklı olabilirsiniz ama ben verdiğim cevapta sizin için değil genel olarak fikrimi beyan ediyorum diyebilirsinizki normalde b ehliyeti alan sonra psikolojik olarak hasta olamazmı olur bu müzik grubunu bende severim bu arada

Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

tamam işte doktorlara öyle bir rol verdiler ki adeta tanrı gibiler sen alamassın demelerinden nefret ediyorum
    herkes i genellemesinler hilal72 arkadaaşım ben iyiyim diyen herkese makul koşullar koysunlar ona göre versinler
    herkesi aynı kefeye neden koyarlarki off ya

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

kurunun yanında yaşında yanması bu oluyor işte doktor kanatı ile olur belki ama doktorlarda bu kanati vermezler hiç bir zaman bi tane daha böyle bir şey geldi aklıma emekli dernekleri intibak intibak diye yıtındılar vay efendim önceki emekli şu kadar sonraki emekli bu kadar naptı devlet al sana intibak dedi aylıkalrı üç beş arttırdı sonra ne yaptı aylık bağlama oranlarını indirdi al sana intibak işte önceki konuşanın yüzüne sonra emekli olan yandı bu ne şiş bu ne kebab

Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

EMEKLİLİK KONUSUNA O KADAR VAKIF DEĞİLİM
    ama bahsettiğin konu deliysen deli gibi mi davran demek iyi o zaman memur da yapmasaydılar kendi içinde çelişiyorsunuz bir kere
    insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışına sahip bir milletken devleti yaşat ki devlet yaşasın mantığına sahip olmak böyle birşey olsa gerek

nerden tutarsan tut bir saçmalık çıkıyor kurunun yanında yaşı yaktıktan sonra nerde adalet kalır nerde vicdan nerde hak kalır
    tamam dersin ki bu rahatszlıklarda herkes aynı durum da değil anlarımda herkesi aynı kefeye koymak susuyorum çünkü söylenecek birşey kalmadı

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

bu konuda @hilal72 nin dediği gibi kişiye özel davranılmaz genel olarak trafiği bu hastalar zora sokacağı için mantıklı bir karar

Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

benim tanıdığım ve trafik te olan miyopatiden tut sara hastalığına şizofreniden okb ye kadar o kadar çok hasta varki hakem hastane yüzü görmeden aramızdalar ve onlar bu sizin sisteminiz içindeler iyi de bu kanunlar sadece bir kaç kişiyemi uygulanır göstermelik herşey kanunlar o zaman herkese uygulansın

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

eğer böyle bir rahatsızlık ehliyet alamaz ve aldığını bildiğiniz birisi varsa şikayet edin

Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

engellilere rapor veren kurumlar emniyetle bağlantılı değilmi bu adama misal şizofreni tanısı atıyorsun ama ehliyet ve iş veriyorsun ben emniyet te söylemesem rapor olduğunu bana da verecek ehliyet belgesini

ya o kadar çok ki hadi hesabı yok niye şikayet edeyim ki çoğunu tanıyorum savunduğun sistem o kadar mantıklıysa bunlarıda tespit edip ehliyeti elinden alsın :P

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

sistemi savunduğum yok aslında haklı gördüğüm sensin bi konuda diyelim ki kanunda işitme engelli birisine ehliyet verilmez diyor ama 5ine verip 5ine vermezsen bu haksızlıktır anladığını umuyorum

Üye
    emperor007 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ahmedkilicc

ben sadece mantıklı olanı ve vicdana yatkın olanı tercih ederim işin açıkcası kanun lar herkes için tabi kide genelleme yapılmış
    sürücü sağlık yönetmeliği şizofreni alamaz diyor mantıklı düşünen birisi neye göre kime göre denmezmi böyle bir uygulamada ancak türkiye de olur

farzet ki beş tane kulağı duymayan kişi var beş tane de az duyan hiç duymayan la duyan bir olurmu ikiside aynı kefeye konurmu

Sayfa 1 / 2 12 SonSon