TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emirrr Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    15.09-2018
    Saat
    07:09
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet sağ ayak yani otomatik vites olarak mı verilecek

Üye
    ilker201 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar il saglik kurulundan gerekli kodlari alsak ancak tarfige gitmesek b sinif normal ehliyetimiz yanmaz dimi? Yoksa hersey icin cok gec mi olur degistirmek zorunda mi kaliriz? Sunun icin soruyorum eger ki ötv indiriminden faydalanamayacaksam ehliyetimi degistirmek istemiyorum bir anlami da yok zaten.

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    68

EMİR
    Evet hem otomatik vides kodu hem tertibatlı kodu vericek il sağlık kurulu

İLKER
    ??????????

Üye
    Chemist-Kimyager Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    35

Bana sadece aparat kodu verildi otomatik vites kodu yok, polis tekrar yazdır o kodu dedi, ben de istersem otomatik olmayan araca da aparat taktirabilirim dedim. Polis memuru kabul etti. Artık on yıl sonra nasipse hatırlatırım heyete onu da yazdiririm.

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    68

otomatik olmuyan aracı kullanırsan nasıl B sürücüsü olucan debracı nasıl kullanıcan.

Üye
    inca Avatarı

Son Giriş
    23.06-2021
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    Bir yer
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Özel tertibatlı kodu yazıyormu yoksa otomayik vites kodu ile aynımıdır? Özel tertibat kodu ne?

Abi ben sadece otomatik vites kodu yazdırmak istiyorum.özel tertibat kodu yazmasını istemiyorum.bunun bir yolu varmı mümkünmü?

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    68

Engeline göre kodlar var ilaveten otamatik kodu hepsine yazılıyor diyer kodlar aracın tertibatlı olduğunu belirtir

Üye
    inca Avatarı

Son Giriş
    23.06-2021
    Saat
    13:28
    Yaşadığı Yer
    Bir yer
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

@KÜREKÇİ

Tertibat taktırmazsak kodu çok inceliyorlarmı trafik?sol tarafa alınan kol resmen batıyor.direksiyondaki topuz ise gömleğin veketin koluna takılıyor

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    68

Araç trafik ve mühendislik konturolünde aparatlar takılır trafiğe çıkarılır.ÖTV siz alınan araçlarda.

Ama sen öyle normal araç kullanıcaksan trafikte polise konturollerinde ne olur bilmem

Üye
    01serhan Avatarı

Son Giriş
    14.03-2018
    Saat
    03:39
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

konuya cevap yazan herkese çok teşekkür ederim,Nasıl bi yol izliyeceğim konusunda çok yardımcı oldu yazılanlar.

aile hekimine gittim bi fotoğraf vererek ortopedi ve göz için sürücü sağlık raporu kağıdını aldım.devlet hastanesine gidip verdim,vezneye 75 tl para yatırdım,ortopedi ve göze gittim gözde problem olmadı,ortopedi nörolojiye sevketti(t10 omirilik felçliyim)sabah 8 de gidip 10 da işimi hallettim.raporu ilçe sağlık kurumuna götürdüm. şansıma aynı gün kurul toplanıyormuş.Saat 15 te gelip kurula girmemi söylediler.saat 15 00 da sağlık kuruluna gittim toplam 12 13 kişi vardı.Çay falan ikram ettiler,Bir saat içinde de kurula girip raporumu verdiler.Fazladan da ikişer tane fotokopi çekip aslının aynısıdır yapıp verdiler.Bir günde işimi kolayca halettim yani.
    verilen kodlar : 10.02 32.01 35.02 42.06.

3 doktora muayene oldum adana aşkın tüfekçi devlet hastanesine gittim.Yazıldıgı gibi her doktora 50 tel değil bikereye mahsus baştan 75 tl ücret aldılar.İlden ile değişiklik gösteriyor olabilir.

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    20.10-2021
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Aile hekimi ile başladım.
    Ortopedi ve piskatri bölümüne sevk etti.
    Randevu alıp bir uzman hekime maine oldum, bu esnada eğitim araştırma da saglık kuruluna çıktım .
    --- Evraklarım doğru mu acaba? diye sordum
    --- Hayır yanlış başlamışsınız ilk önce bize başvuracaksınız, 250 tl ödeyeceksiniz bir sürü kağıt yaptırıp öyle müracaat edeceksiniz . dedi
    Ben de aldırış etmeden aile hekiminin verdiği kağıt ile otropedi ve piskatri doktorlarının imzası ve yazıları ile nereye gideceğimi ögrendim
    (istanbul için Zeytinburnu il sağlık bakıyormuş atık çemberli taş değil yani)

Dikkat ettikleri maine olduğunuz doktorun yazısı
    ortopedi yazısı şöyle idi : sağ diz altı protezi ile araç kullana bilir aparat ile ( doktorun barkotu kaşesi)
    piskatri yazısı : Her hangi bir psikolojik rahatsızlığı yoktur şöför olur ( doktorun barkotu kaşesi)
    Burası önemli bir üst kurula sevk kutucuğu işaretli olacak.
    Zeytin burnu il sağlık'a götürdüm. Bir dilekçe yazdırdılar imza ve telefon numaram yazılı
    --- Tenefonunu'za mesaj gelecek ,eski raporunuz ile beraber gelin mesaj geldiğinde dediler.
    yazım kötü olduysa kusura bakmayın. sıkışık zamanda yazdım.
    selamlar

Üye
    womit Avatarı

Son Giriş
    22.07-2021
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

H sınıfı ehliyetimi yeni ehliyetle değiştirmek için hangi yolu izliyoruz. Sanırım artık ehliyetler nüfustan değişiyor, eski ehliyeti yanımda götürsem değiştirirler mi?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    677
    Verilen Beğeniler
    299

@womit daha önceki yazılarınızda özel donanımlı araç kullandığınızı gördüm. Buna göre;
    önce aile hekiminin sevkiyle uzman hekime muayene olmalı ve oradan alacağınız sevk ile il sağlık müdürlüğünde heyete girmelisiniz. Böylece kodların verileceği raporla nüfus müdürlüğünden ehliyetinizi değiştirmelisiniz.

Üye
    pinary Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR YILMAZ
    Son Giriş
    23.04-2018
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Serkan Bey iyi akşamlar,

Siteye henüz üye oldum o yüzden daha önce cevapları var ve görmeden soruyor olabilirim şu an

benim H sınıfı ehliyetim var ve malum değiştireceğim siz de gayet açıklayıucı anlatmışsınız ayrıca teşekkürler...

Ancak şu an kimin yazdığını bulamadım bir arkadaş daha yazmıştı sabah gördüm, sağlık ocağı dışında tıp merkezleri vs'den de eğer özel branş dışı bir engel yoksa sürücü sağlık raporu alabilirmişiz gibi anladım. Hatta bir tıp merkezini aradım onlarda onayladılar ama bilginiz var mı danışmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim

Sağlık ocağı dışında tıp merkezleri vs de oluyor gibi okudum burdaki bri arkadaşın yazısında şu an bulamıyorum tıp merkezini aradığımda bizden de alabilirsiniz sonrasında il sağlık müdürlüğüne gideceksiniz dediler bilginiz varsa paylaşabilir misiniz acaba

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    68

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aile hekimi şart engelinize ve hastalıklarıniza göre onun yönlendirdiği uzman hekimlere gidilecek.Uzman hekimler devlet veya özel hastane olabilir.Özel Hastaneyse İl sağlık Kuruluna sevk yazısı vermesi gerek.

Sayfa 18 / 19 İlkİlk ... 8141516171819 SonSon