Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafa450 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet arkadaşlar malum yeni seneye girmeyle birlikte Ehliyet alma prosedürü de değişti. Ve haliyle de Engelli Ehliyetlerin de de değişiklik yapıldı. 01.01.2016 tarihinden itibaren Engelli ehliyeti almak için girişimde bulunan ve Engelli ehliyetini alanlardan deneyimlerini , neler yapılması gerektiğini bizlerle paylaşmalarını rica ederiz...

Üye
    nazisam Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    mersin /yenişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

güzel düşünülmüş faydalı bir konu teşekkürler

Üye
    BAB-I ALİ Avatarı

Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaslar benim tecrubem hicbir degisiklik yok kimsenin biseyden haberi yok. Ben universite hastanesinden denedim olmadi. Onlar biz YÖK'e bagliyiz dediler. Ehliyet islerine devlet hastanesi bakiyor dediler. Sonra devlet hastanesine gittim. Onlarinda yeni yonetmelikten haberleri yok. Eski prosedürleri izlememizi söylediler. Bu arada saglik kurulu raporu icin 200tl istediler. Ek bir incelemede olursa bu fiyatın artacagini soylediler. Anlayacaginiz hersey ayni tas ayni hamam. Sadece biz engellileri kosturmaktan surundurmekten yolmaktan baska bir yenilik yok. Bugun cok sinirliyim kusuruma bakmayin.