Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mürsel Kırtaş Avatarı

Gerçek Adı
    Mürsel KIRTAŞ
    Son Giriş
    13.04-2016
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Merhaba 2016 yeni uygulamaya göre H sınıf ehliyetler değişti.şimdi benim 2002 yılında aldığım H sınıf ehliyetim var. Sağ ön kol ampute özel donanımlı araç için 2 defa başvuruda bulundum bana özel donanımlı araca gerek yok araç kullanamaz raporu verdiler.şimdi ben H sınıf ehliyeti değiştireceğim ne yapmam gerek birde yine araç almak için rapor almalıyım mı anlaşılan bunlar benim araç kullanmamı istemiyorlar Arkadaşlar bana ehliyet veriyorlar ama araç kullanma diyorlar benim bu halim ne olacak teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mürsel Kırtaş

Elbette alabilirsiniz. Aslında bundan önce de alınabiliyordu. Ama burada belirleyici olan doktorun/heyetin tutumu. Kelimenin tam anlamıyla ahmaklıkları yüzünden bu kadar basit sakatlığı olanlar dahi sürücü olamıyor!

sürücü yönetmeliği şöyle der: "Üst ekstremitenin tek taraflı noksanlığında da ortopedi ve travmatoloji ve/veya fizik tedavi rehabilitasyon uzmanının kanaatiyle, birinci grup sürücü belgesi sınıfları verilebilir. Ancak bu bentte belirtilen sürücü belgesi sınıfları ile iki tekerlekli motorlu araçlar kullanılamaz."