Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aslanim Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende kas hastasiyim sizin yasadiginiz zorluklari birebir yasiyorum kolumu kaldiramiyorum ellerim iyi hayalimde arac surme arzusuyla teknolojiyi her an takip ederek gecti araca inip binmek zor birgun bindirirler ikinci gunu yardim istemek olmaz arabaya binsek bile direksiyon nasil ceviricez
    kafamdaki projeyi bir muhendis ve sirket sahibine anlattim cok ilgilendi 4 tekerli bildiginiz otomobil gorunumlu silgecli hidrolik kullanilan kapi tekerlekli sandalye yada akulu sandalye ile kumandayla kapinizi aciyorsunuz araca biniyorsunuz joistik li elektrikli oldugunu soylim 100 km mesafe opsiyonelli ve siz ne isterseniz kullaniminiza gore sizi bilgilendiricem

bu platformu kuran size yazabilmemi sagladigi icin tsk ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

@aslanim

Şüphesiz ki çok arkadşımız ilgilenir bu tür bir donanımla. Hem çalışma prensibini hem de Türkiye'deki mevzuata uygun olarak tescil edilip edilmeyeceğini detaylandırırsanız bir çok arkadaşımız konuya katılacaktır...

Üye
    aslanim Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba oncelikle yillardir bu hastalikla mucadele etmekteyim kas hastasiyim ulkemizde kas hastalari arac kullaniminda mahrum kalmistir ehliyet dahi alamiyoruz istedigimiz araci temin edemiyoruz bu hastalik ilerleyen bir hastaliktir bir yerden biryere gidemiyoruz bagimli yasamak istemiyoruz ankarada yasayan orhan beye boyle bir projem var dedim oncesinde bir sirket var tasarim olarak olsun arge anlaminda cok seyler kat etmis bir sirket ve iso 9001 belgeleri var dizayni olan yuksek kalite de urun yapmaktalar joistikli olan modelini tasarladilar sandalye giris cikisli cizim yaptilar bana sunuldu tek bir kisiye yapilmasi 15 bin tlyi gecmekte oyuzden sizlerinde destegi ile cogunluk olusturursak zorluklari asmis olucagiz bu tasarimdaki arac banda girip uretim uygun fiyata cikicaktir

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Araç akülü tekerlekli sandalyelerin gireceği şekilde dizayn edilmişse gayet güzel, bir de menzili 100 km demişsiniz şehir içinde iş görür, tek kişi olarak hesap etmek yerine çoklu üretim yapıp daha düşük fiyatla satışa sunarlarsa sadece kas hastaları değil birçok kişi alacaktır

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Aracın nasıl birşey olduğunu dizaynını, motorunu bilmiyoruz ama ruhsat gerektirecek bir araç olursa kas hastaları açısından ehliyet sorunu olacaktır.

Üye
    aslanim Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sirket bu araci banda bindirip uretime basliycak buda talebe gore 1 kisi icin band olayi olmaz ben engelli kardeslerimin sesi oldum birlik olursak inanin rahat ederiz kumandayla kapiyi aciyoruz icine giriyoruz sandalye sabitleniyo heryeri otomobil gibi dizaynli olucak farlar cam ve silgecler opsiyonelli olucak joistikli kullanim dilerseniz benzinli olmasi icin konusurum cizim yapildi