Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ozgn Avatarı

Son Giriş
    30.01-2016
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar bugun bi arac aldim (ben engelli degilim) fakat arac sahibi (o da engelli degil) bana engelli araci oldugunu noterde soyledi..
    yakini vasitasyla 2008 de 0 model almis hep o kullanmis o yuzden herhangi bir aparat arabaya takilmamis(soyledigine gore) ve gecen kasim ayinda ustune almis yakinindan satmak icin..
    her neyse noterde bu araci satan kisinin ruhsatinda (ozurlu araci ibaresi vardi) ben de noter e sordum ben araci aldiktan sonra cikarcagm ruhsatta da boyle mi yazicak dedim onlar bir trafikteki memura soralim dediler.
    Sonra bi sorun olmazmis satabiliriz satis sozlesmesinde kullanm tipini engelliden normal sahis olarak duzelttiler.. arac tipini de normal arac(ayni plaka ile) plakada da engelli isareti yoktu ben de param kalmadigindan plaka degismesin dedim..
    Herneyse satisi yaptk trafige gittim ruhsati cikarmak icin trafikta tam ruhsat basilcakti pc ekranina bakabilirmiyim dedim basilmadan once ayni onceki gibi sag altta ozurlu arac yazio.. bunun bana boyle olmayacagini soylemislerdi falan dedim iptal ettiler.. ordan baska polis memurunula soylediler.. Polis memuru aracta aparat varmi dedi ben de yok takilmamis hatta hic dedim..
    Bu bugun olcak is degil dedi yarin gel dedi..

Simdi ben cok gerginim nolucak ne yapilcak bana baska masraflar cikarmi veya is yoksa blgisayardan hemen duzeltebilirmi? Lutfen bilen birleri beni aydinlatabilirmi?

Üye
    Bertoned Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    10

Buyuk ihtimalle olmasi gereken aparati sokmusler. Yani teorik olarak suan o arac tertibatli. Siz proje cizdirip fatura alip tertibati sokturecek ve araci muayene ettireceksinuz. Daha sonra ruhsati cikaracaksinuz. Satan arkadas bunu size soylemeliydi.

Üye
    Ozgn Avatarı

Son Giriş
    30.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cidden mi ya? Bu olaylardan sonra araci bana satan kisiyi bu aksam geri aradim bana israrla hic aparat takilmadigini hep kendisinin kullandigini hatta 3 ay once yakinindan kendi ustune, araci almak icin biton islemler yaptigini soyledi..ben neyin projesi ciziliyor ediliyor bilmiyorum ki oysa guvendim siradan bir islem oldugunu sandim napcam ben simdi .. Boyle birsey oldugunu bilsem hic yanasmazdm noter de belli oldu hersey..bana satan arkadas yapabilirmi bu islemleri? Neler yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim birde bana cikacak ek masraflari soylermisiniz ne kadar tutar? Bu adam beni kandirdi mi simdi? Eger masraf cikarsa Bu masraflari odemek zorunda degilmi?

Arkadaslar araci aldigim sahisla az once konustum.. Israrla herhangi bir aparat takilmadigini hatta kendi ustune alirken neden benden ozaman plakalari sokmemi istesinlerki diye bisey dedi yani plakayi sokturup ayni plaka fakat engelli ibaresini duzelttiklerini soyledi.. Umarim trafikten halledilebilecek biseydir proje fln ugrastrmazlar umarm.. Fikirlerinizi merak ediorum yarin aslinda hersey belli olucak ama icim skildi paylasmak istedim

Üye
    Bertoned Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    10

Bence hiç kafanıza takmayın en temiz araçlar engelli araçlarıdır tek kisinin kullandığı ve temiz kullanılan araçlardır.

Üye
    Ozgn Avatarı

Son Giriş
    30.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cok sukur trafikten duzelttiler bana ek masraf veya ugras cikmadi..