Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    İndigo Avatarı

Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    belki yazdiklarim bu gurubu ilgilendirmiyor ama bi bilen yardimci olacak biri vardir diye düşündüm oncelikle rahatsizlik icin ozr dilerim.

2013 yilinda kayinvalidemin yuzde 90 engelli raporuna karsilikgittim otv yararlanmak suretiyle sifir bi araba aladim
    raporun 2 yilik suresi vardi rapor bitti bana mtv tasit versigisi cikti 2015 yilina ait ve yatirdim
    bunun uzerine tekrar rapor icin basvurduk suresiz yuzde 82 rapaor verdi heyet
    bu raporu vergi dairesine goturdum bana mtv tasit vergisini yatirma mak icin bana soyledikleri yuzde 90 olmasi lazim raporun yuzde 90 dan az oldugu icin mtv odeyecegim bu boylemedir yoksa vergi dairesinin sallamasimi konu hakinda bilgisi olan yardim eden olursa sevinirim saglikli gunler dilerim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

@İndigo

Evet, % 90 ve üzeri oranlı raporunuz olmazsa MTV ödersiniz...

Üye
    İndigo Avatarı

Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biz bu araci alirken rapor yuzde 90 di ve otv odemedik ama rapor sureliydi suresi bitince tekrar rapor basvurduk ve yuzde 82 verdi simdi mtv odeyecegiz 5 yil sonra bu araci satacagumizda rapor dureuydi diye otv de almasinlar o zaman hic bi anlami yokki engelli aracinin almanin otv ode mtv ode

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kendiniz için almıyorsanız (araçı başkası kullanacak ise) % 90 şart. Rapordaki indirim için İl Sağlık Müdürlüğüne itiraz edebilirsiniz. Başka bir kurula sevk ediyorlar.