Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ozi82 Anlaşamadığımız nokta şu . Resmi gazetede yayınlanan her kanun mevzuat ile bilgilenmek ve öğrenmek ile bizler yükümlüyüz, Es kaza onay aldığınız taktirde onay veren memur hata yapmış olabilir ama siz zaten böyle bir başvuru yapmakla işlemleri başlatan kişi oluyorsunuz kısaca "devleti zarara uğratmak oluyor Buna istinaden yargılama yolu açılıyor . Bu tarz sıkıntıların yaşanacağını yaklaşık 7 aydır dile getirdik ama maliye kanadı yeni mevzuat yayınlamadı .Beklemekten başka çaresi ne yazık ki şuan yok dediğiniz gibi hak mağduriyeti olabilir mi olabilir ama siz artık yeni mevzuata tabi olarak ehliyet ve araba almakla yükümlüsünüz bundan kaçınmanın yolu ne yazık ki yok.

Üye
    ozi82 Avatarı

Gerçek Adı
    Ozi
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    57

ok. anladım teşekkür ederim, biraz daha bekleyelim o zaman, zaman ne getirecek görelim.
    Benimde işte şanssızlığım raporumu aralık ayında almış olmam oldu. Yoksa bir sıkıntı yoktu. Neyse artık.

Üye
    DADAŞ06 Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    ankara çayyolu
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım ben maliyedeyim . bize henüz yeni bir düzenleme gelmedi . yukarıda yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla : sorduğunuz vergi dairesi size olur vermiş ( telefondaki yada söz ile söylenen olura güvenmek size kalmış ) gidin aracınızı alın hayırlı olsun . hem burdaki arkadaşların şüpheleride ortadan kalkar bu sayede size teşekkür ederiz .

cenk bey , işlemleri başlatmak yerine arkadaş maliye bakanlığından yazılı olur istese daha kolay olmaz mı ? hem maliyeyi de sıkıştırmış olmaz mıyız ? sonuçta memurun hata yapmasını beklemek zorunda da kalmamış oluruz değilmi ?

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@DADAŞ06 Maliyede bir özelge talebim var gönderim tarihim 4 Mayıs bugüne kadar hala cevap yok. Ben aracımı aldım kullanıyorum

oabey
    Misafir Üye
    oabey Avatarı

maliyenin aslında bunu çıkarması zor bişey değil, fakat herkes bekliyor gibi, zaten çoğunluğun da halihazırda h si olduğu için galerilerden de çok bu tip baskı gitmiyordur muhtemelen daha

Üye
    BODO Avatarı

Gerçek Adı
    OLCAY
    Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    12:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar bu ehliyet konusundaki karışıklık ağustos ayında düzelecek , ağustosa kadar h sınıfına devam ağustostan sonra a-b dönemi başlayacak

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12