Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yakında H sınıfı ehliyet alan var mı? ben o.f olduğum için gidip gelmesi baya sorun olacak
    ayrıca kazadan önce C sınıfı ehliyetim vardı bunun avantajları ve dezavantajları nelerdir?
    ehliyet alması ne kadar sürüyor ve ne kadar masrafı oluyor?

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla dostum baya zor benimde b sınıfı ehliyetim var bende o.f luyum allah yardımcımız olsun baya zorlu bir maraton bakliyor seni ben bas vurdum kas gucu bilmem emg emar bir suru zorluk daha heyet girecem bu filim leri tamalarsam 3 defadır hastaneye gidiyorum dahada gidecem ha nasıl olacak dersen de once h sınıfı ehliyet alır raporu alacaksın daha sonra bir surucu kursuna direksiyon sınavına gireceksin ondan sonra emniyete gideip h sınıfı ehliyetini alaırsın rast gele

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Önce "elle kumandalı özel donanımlı otomobil kullanır, H sınıfı sürücü belgesi alır" ibareli rapor alacaksın. Sonra o rapora istinaden sürücü kursuna yazılacaksın. Sadece direksiyon sınavına gireceksin ve sonuçta H sınıfı sürücü belgeni alacaksın.

Eğer C sınıfısürücü belgen olmasaydı kursta dier derslere de girmek zorunda kalırdın...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler ben heyet raporunu pazartesi alacam yanlız bize uygun araba kursda yok ise nasıl olacak anlamadım çünkü aradığım kursun bi tanesi şu an h sınıfı çalışmamız yok diyor

Üye
    kiziroglu Avatarı

Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba oturanboğa benimde b sınıfı ehliyetim var.Kazadan sonra h sınıfı ile kullanmam gerekir ama kanun değişmiş diye duydum sanki ilk defa alıyormuş işlem yapmak durumundaymışız. En son değişiklik hakkında bilgi verirsen sevinirim... Hoşçakal..