Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ulivatar Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    21:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar

Sağ bacakk Polio alt sekeli hastasıyım ,ÖTV saraç alacağım bunun içn çıkartcağım raporda,forumdan araştdığım kadarıyla
    ÖZEL TERİBATLI ARAÇ ULLANBİLİR,ÖTV DE MUAH OLABİLİR,yazması rekmekte,doğrumudur?

Bu iki ibare haricide yazılması geren birşey varmıdır? Ayrıca Sağ bacak Polio Alt Sekeli bir hastanın ÖTV den muaf araç alama gibi bir durumu söz konusu olabilir mi?
    Son olarak Corollayı çok beğenim.Site fiyatı 74000 tl advance paketi.74000/1,45=1,45 tl doğru bir hesaplamamıdır?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Üye
    ulivatar Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MErhaba rapor alış nedenim sağ ayaktan çocuk felcidir.Şuan sadece raporu almış bulunkatayım.Bu raporu alış ve ehliyet kursu vs süreçleri paylaşacağım.Forumda ehliyet yasası değişti 2 ayı geçmesine rağmen ben süreci anlatan bir paylaşım göremedim.Bütün konular h sınıfın b ye dönüşmesi ile iglili malesef.

Rapor ektedir bu rapor ile ÖTv den muaf olurmuyum o konuyu bilmiyorum şu an,bu sorunun cevabını bilen varsa yazsın lütfen.

Ben bu hafta ropor için devlet hastanesine gittim ve normal süreçten farklı olarak rapor aynı gün teslim edilmedi ve bana söylendiği kadarıyla ilgili sağlık müdürlüğüne gitti.Orada toplanan komisyon (Cuma günüymüş) raporu hastaneye geri yolladı ve ben teslim aldım.Buraya kadar karşılaştığım sorun, bu durumu bilmediğim için raporu aynı gün almaya gitmek ve bir resim eksik olduğu için 2.asıl raporu alamamam oldu.Resmi kendileri eksik alıyor uyarın.neden 2 asıl rapor geldiğini bilemiyorum.Konuyu elden geldiğince güncelleyeceğim.

dkyWMr - Sağ ayak polio sekelinde ehliyet rapor detayları nasıl olmalıdır?

Üye
    duygum19 Avatarı

Son Giriş
    17.07-2017
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bende şuan rapora yeniden başvurdum istanbul ÇAPA da. eksik olan yerler vardı değerlendirilmesi içn.. doktoruma da konuyu izah ettim sen yaz dilekçeni değerlendiririz dedi. 1 ay olacak dilekçem çıkmamış yoğunluk falan demekki tam olarak ne olacağı bilinmiyor. 10 gün sonra dilekçe çıkar demişlerdi

Üye
    ulivatar Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne eksiklik vardı? ÖZel tertibatlı araç kullanır dışında yazması gereken birşey varmıy mış?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ulivatar

Yukarıdaki rapor araç alımında işe yarar ama ehliyet için geçersizdir. Ehliyet için aile hekimi ile başlayan ve il sağlık müdürlüğü'ndeki komisyonda sona eren bir rapor süreci olmalı...