Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mert66 Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Üst ekstremite noksanlığında uzman doktorun kanaatiyle 1. sınıf ehliyet verilebilir.Bu saçma sapan madde aynen devam etmiş.Neden gerekli muayene ve tetkikler sonucuna göre değilde KANAATİNE göre.Tıp bilimi objektif kriterlere göremi karar verir yoksa kanaate yada hislere göremi karar verir anlayabilen varsa beri gelsin.Sürücülere aranacak sağlık şartları yönetmeliğini hazırlayan sivri zekalılar ne yapmaya çalışıyorlar?Aynı ülke içinde aynı engel grubundaki insanların kimilerinin faydalanabileceği,kimilerinin kesinlikle bu haktan mahrum edileceği hatta kimilerinin ise varolan haklarının çokbilmiş hekimlerce gaspedileceği aşikardır.
    A Hastanesi ortopedi doktorunun egosu yüksektir size şöyle bir bakar sana vermiyorum der.Neden diye sorarsınız.Benim kanaatim bu yönde dedimi hiçbişey yapamazsın.
    B hastanesi ortopedi doktoru yeniliğe açık,hümanist değerlere sahiptir.Gelişen teknolojiyi de göz önüne alarak olumlu rapor verir.Teşekür eder bu haktan faydalanırsın.
    Allahaşkına kumar gibi A hastanesinemi denk geleceğim yoksa B hastanesinemi diye stres içerisinde kalacağız yine burnumuzdan getirecekler.
    Doktor kanaati ne ya biz onların kızınımı istiyoruz ki hakkımızda kanaatte bulunuyorlar.Hakkımızsa her hastane olumlu rapor versin.Hakkımız değilse hiçbirimiz faydalanmayalım.2016 yılı gelmiş hala böyle dangalakça olaylarla uğraşıyoruz.Bizleri doktorlara mahkum ediyorlar,arkadaşlar doktorlar üzerimizde kibirlerini egolarını tatmin etmeye devam edecekler.
    Yok mu koskoca memlekette engellinin gerçekten yanında olan bir kurum yada bir kişi imdaaaaaaaaat)

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mert66

Aynen katılıyorum bu yazdıklarına. Bir eli ampute olana x doktor sürücü olur raporu verecekü y doktor olamaz diyecek. Böyle ahmakça bir şey olabilir mi! Avrupa-Amerika bir parmakla tır kullandırtıyor neredeyse, bizim konuştuğumuz şeylere bakın!