Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fleat Avatarı

Gerçek Adı
    özgür
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    H sınıfı ehlıyet ve ozel tertıbatlı araç almak ıcın. heyete gırmem gerekıyormus. heyet sadece H sınıfı ehlıyet ıcınmı karar verecek yoksa raporumda yüzde degısıklıgımı yapacak.

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

heyet rapor yüzdesi de verir.

Üye
    fleat Avatarı

Gerçek Adı
    özgür
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sadece ehlıyet almak ıcınmı gırıcem heyete yoksa önceden aldığım raporu etkılermı.

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

ehliyet için alacağınız raporda oran (yüzde) belirtilmek zorunda buna dikkat edin. yüzde belirtilmez ise daha sonra vergi dairesi ÖTV muafiyeti verirken sorun çıkarabilir. siz heyete girmeden önce ortapedi doktoru ile görüşün raporunuzu gösterin ve şu oranda raporum var mümkün ise aynı oran yazılabilir mi diye sorun derim ben ( bu benim düşüncem ) hatta aklınızda bulunan soru işaretleri varsa sorun derim. ayrıca H ehliyet alabilir den hariç ne tür bir tertibat gerektiğinide raporunuzda yazmalı.

Üye
    fleat Avatarı

Gerçek Adı
    özgür
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denız tşk ederım. aslında anlamadığım tek konu eskı oranımı etkılermı yoksa ehlıyet ıcın geldım sadece ehlıyet ıcın mı heyete sokarlar

Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Normal de ehliyet de yuzde olmamasinlaizm sadece hangi sinifi alir ve teribata gerek duyuyorsa tertibati yazmasi lazim

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

daha önce almış olduğun rapor ehliyet ve ötv indirimini içermemektedir muhtemelen. o yüzden ikisinin kullanım alanları farklı ve bir ihtimal bir birini etkilemez diye düşünüyorum. lakin bu kesin etkilemeyecek diyemem. bu konu tam bir muamma aslında ve halletmenin en temiz yolu raporu yine aynı ilden alacaksan şayet, il sağlık müdürlüğünden raporuna yeni haklarının ilave edilmesi ile ilgili başvuru yapıp kendini tekrar hakem hastaneye sevk ettirmen ve ehliyet ile araç kullanımı ayrıca ötv indirimi için yeniden tüm haklarınıın değerlendirildiği bir rapor almak. bu işi en temiz halletmenin yolu. ama sen şuan heyete gireceksen eğer gir ve raporunu al, eski raporunu etkilemeyecektir diye düşünüyorum. eski raporunu sen muhtemelen 193 sayılı vergi indirimi için maliye'ye vermişsindir ama ehliyet ve ötv indirimi için alacak olduğun raporunu daha sonra vergi dairesi ne vereceksin iki birim birbirinden biraz ayrı. olaki ileride bir sorun oldu iki raporunu birleştirmek için yine il sağlık müdürlüğü üzerinden başvuru yaparak tek bir rapora bağlayabilirsin diye tahmin ediyorum. malumunuz kanunlarımızda bu tarz en can alıcı noktalarda bir muğlaklık var ve kesin bir yargı olmadığından sadece fikir yürütebiliyoruz/yürütebiliyorum...

Üye
    fleat Avatarı

Gerçek Adı
    özgür
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    inşallah eskı raporumu etkilemez. ınsallah sadece ehlıyet ıcın gırerım heyete..yoksa raporumu duşurebılırler..