TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tmm hocam eyvallahda yönetmelik ne diorsa odur yönetmelişk çok net açıklmaış verilir die ozman engellilere aile hekimi rapor vermesin yazısnalr oraya yüzde 40 üzeri engellilere aile hekimi ehlieyet vermesin die burda bir ayrım yokki verdi sie de kabul edilmesi gerek emniyetin işi raporu kimin verdigini sorgulamak deilki önemli olan srüüc oabilir ve varsa durumları pcye işlemek

Üye
    fahru Avatarı

Son Giriş
    21.02-2021
    Saat
    13:26
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Ha bir de önemli olan uzman hekimle işi kapatmaya çalışın ,yani rıca edin gerekli kodları yazsın aksi halde İL Sağlık komisiyonu falan iş uzar bilginize!

Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

ya hocam anlatamıyorum galiba skalyoz engelim ne kodu yazacak tertibat yokki bende drek b sınıfı ehliet alır skalyozu vardır bunu yazıp vermesi ve tertibata gerek yoktur anca bu olur şuan buna bile gerek yok benim raporum varken emniyet hangi yetkiye hangi yönetemlikde yazıyor kabul edilmeycek die onu açıklasınlar ozaman çok ne tbelli aile hekimi verirrr verdi ise bunu sorgulayamazsın sorumlluluk ohekimde aile ehkimide zaten öle birşeye kanant getirse zaten vermez raporu nie kendini aşan bir işe imza atsın

ben yönetmelikle kanunla konusşuyorum belgelerle herşey çok açık net verilirrr budurr bülent beyde aynı fikirde

şu vardır h ehlieyetin yerine verilcek a yada bdir die yazıyor geneldede bu b bdir zaten başka bir sınıf yokki

bu tüm emniyetlerde aynımıki yoksa memurun uygulamasımı bazı başlıkları okudumda il saglıksız alanlarıda gördüm olması gereken zaten buda sürecin durumuna göre aile hkimide olur uzman hekimde il saglıkda

Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

h ehliyet degişiminde uzman hekim zorunlumu aile hkiminden sürücü oluru aldım emniyet il saglık dior uzman hekim dior resmen benim işimi zorlaştırıyor ama bunu ahngi yetkiye göre dior h ehlieyetin yenilenmesi ile bilidiginiz bir yönetemleik varmı lütfen paylaşın yoruldum artık sorumluluk aile hekimiminin burda emnyet nie kabul etmez anlamam ozaman aile hekimini hiçe sayıyor burdaa

canımdan bezdimya ne zormuşşşya bıktım usandım

bülent abi tercrübenle deneyiminle bizim içimizden geln bu işlere en muafık biri olarak emniyetin böyle bir yönetmeligi varmı bildin yazık deilmi bizlere
    @OturanBoğa

Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

burda çelişkili durumlar varya arkdaş almış otepedi doktoru sürücü olur demiş onunla beraber gitmiş emnieyetden h ehliyetini yenilemiş il saglıga gitmeden il saglık srüücü olup olmaya karar veremez onun görevi tertibat agerek varmı yokmu ona bakar hangileri gerekli ise onubildirir

emniyetdeki memurun gıcıklıgı ndna oldu il saglıga gitmeden deiştirenelrde olmuş biizmkini deiştirmedi

h ehliyet degişimi için emniyet yönetmeligi varmı bildiginiz çünkü ben şaştım kaldım zamanım yok doktor il saglık çok uzun süreç

yeni ehliyetler b engellimi b sınıfımı bence b engelli diye birşeyok artık herkes eşit sadece varsa ehliyetinde kıstılamalar oluyor engelli ehliyeti diye bir ayrım yok sizce nasıl

@kkelebek editorüm olmadı napcam ben @KKELEBEKK AİLE HKİMİNİ EMNİYET HANGİ YETKİYE DAYANARAK REDDETTİ İSE REDDETTİ

Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

h ehliyet yenilemede a,le hekimi raporuda kabul edilmesine dair bir haber yaplsa bülent bey her konuda bizlere yardımcı oldunuz bu konudada yapacagınız bir haber gündem olcaktır lütfen bu konudada bir yazınızı bekliyorum lütfen abicim
    @OturanBoğa

Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık tesisleri, aile sağlığı merkezleri veya özel sağlık kuruluşlarında görevli pratisyen/aile hekimi tarafından doldurulacak kısımdır.

b)
    Hekimler tarafından raporda yer alan sürücü belgesi sınıf ve grupları kesinlikle belirtilmeyecektir.
    c) Sürücü olabilir kutucuğu işaretlenmiş ise karar kısmının doldurulması zorunlu değildir.
    d) Pratisyen hekim/aile hekimi tarafından kod tablosunda belirtilen kod numaralarından yalnızca gözlük (01.01), gözlük veya kontakt lensle (01.06) kod numaraları kullanılabilir. Sağlık tesisleri/özel sağlık kuruluşlarında görevli ilgili uzman hekim/uzman hekimler tarafından doldurulacak kısımdır.
    b) Kutucuklardan sadece bir tanesi işaretlenecektir. Sürücü belgesi sınıfları kesinlikle belirtilmeyecektir.
    c) Herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan kişiler için 2. Grup sürücü olur. kutucuğu işaretlenmelidir. 2. Gruptaki sınıflar 1. Grup sınıfları kapsamaktadır.
    d) Sağlık sorunu bulunanlar için 1.Grup sürücü olur. kutucuğu işaretlenmeli ve kod tablosundan Tabipler Tarafından Kullanılacak Kodlar başlığında uygun kodlar raporda belirtilmelidir.

Uzman hekim/hekimlerce sürücü/sürücü adayının özel tertibatlı araç kullanmasına karar
    verilmesi halinde hangi sınıf sürücü belgesi alabileceği ve kod tablosunda belirtilen kodlar yazılmadan Komisyona sevk kutucuğu işaretlenerek il sağlık müdürlüğü bünyesinde kurulan komisyona gönderilir.

buyrun arkadaşlar bunu okuyun ehliyet degiştiricekler

Üye
    abdullahdemirci Avatarı

Gerçek Adı
    Abdullah Demirci
    Son Giriş
    24.12-2018
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benim rahatsızlığım gözümde ve kontakt lens kullanıyorum ehliyetimde de gözlük veya kontakt lensle yazıyor ,

'Pratisyen hekim/aile hekimi tarafından kod tablosunda belirtilen kod numaralarından yalnızca
    gözlük (01.01), gözlük veya kontakt lensle (01.06) kod numaraları kullanılabilir.'

bu yazıya göre aile hekiminin onaylaması yetiyor mu?

Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

emniyet olur dedi aile hekiöine ama randevuda yer kalmadı için yapamadım ama oluyormuş sein dedin gibi söledim haklsısnız dediler kralsın abi @OturanBoğa

demmki oluyormuş dedin gibi işgüzar memurlar yüzünden olmuyormuş

ehliyet degişiminde bize uygulanan ayrımıclık neden

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.516
    Verilen Beğeniler
    1.491
    Blog Mesajları
    4

Neden diye sormadan koşulsuz kabullenmedendir belki de. Sonuçta ehliyet değişikliği talebini biz yapmıyoruz. Ancak engeli olmayan biri kolaylıkla değiştirirken biz o hastane senin bu hastane benim sürünüyoruz ...iş bilmez doktorlar da cabası gelişigüzel yaptıkları işlerle tek seferde çıkacak evrak haftalarca sürüncemede kalıyor.

Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

aynen öyle ordan oraya ordan oraya diger tafdan adam aile hekimine gt bir rpoar deiştir bizde ordan oraay il saglık uzman hekim v.s v.s baydı ya

oysaki aynı yönetmelk bizede geçerlili onlarada neyazıkki keyfi uygulamalarla ezilen biz oluyoruz

Üye
    karedyen Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    05.03-2021
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

h sınıfı ehliyeti değiştirmek için bu gün işlemim yatırıp i ağlık müdürlüğüne tesim ettim alan memur yeni ehliyet raporuyla ötv siz araçata alnabilindiğini söyedi öceden aldığım ötv siz araç aldığım raporumuda istedi ben ehlyet raporuyla araç alınamıyor dedim fakat memur alabilirsn dedi böyle bir şey vamı ehliyet raporuyla araç alan vamı ben ortobetik engelliyim elden gaz fren li engelli aracım var 1 ay sonra 5 yıl doluyor bu ehliyet raporuylamı 2007 yılında bu raporla 2 kez araç aldığım raporlamı yeni ötv siz araç alabilirim

Üye
    fahru Avatarı

Son Giriş
    21.02-2021
    Saat
    13:26
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    3

Nasıl olacak bu biz de bilelim!

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    68

?????

Üye
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    15.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet h sınıfı ehliyet degiştirmedede eger aile hekimi rapor verise kabul ediliyormuş emniyetle görüştüm bugün kabul edilidigini söyledi

bülent abi aynen senin dedin gbii dedim manuel aracı sürmeye engel bir druum yoksa geçerli dedim sonra tmm olur dediler

Sayfa 8 / 19 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon

Başlığın Etiketleri