Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kadirbaba7106 Avatarı

Son Giriş
    11.02-2016
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ufukalp bey su an hem monokuler hemde b sinifi sol ayak engelinden dolayi ehliyet ve arac alimi icin yonetmelikte degisiklik oldu mu acaba? bundan once vermediler bana hem h hemde monokuler olmuyormus diye. su an durum nedir ?

Üye
    AHMET BEY Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    28.04-2017
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar benim sağ gözüm protez kazadan önce b a2 ehliyetim var idi %42 engel oranim var emniyetle karokalla bir isim varmı bu durumda trafik kontrol olsa ceza ehliyeti men ceza alirmiyim acaba bi bilgi verir misiniz teşekkürler

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

2 yıl önce aynı durumla uğraştım sonuç olumsuzdu. nedenini bilmiyorum ama ikisi bir arada olduğunda ehliyet alablir diye bir kanun olmadığı için vermiyorlar.
    itiraz ettim sözel olarak. göz doktoru açısından monoküler ehliyet alır ortopedist tertibatlı araç kullanır sonuç ikisi bir arada olursa olmaz saçma evet haklısınız ama böyle. değişikliklerde bununla alakalı bir şey var mı bilmiyorum.
    ben gözlük numaralarımı değişince %10 daha gördüm ve bir gözüm %30 diğeri %100 ile aldım ama çok uğraştım. tüm makinalara soktular sanki vermemek için uğraştılar ama çıkan sonuç ve görme alanı testlerinden sonra alabildim. Fakülte hastanesiydi çok araştırdılar süreç uzun fakat kestirip atmadılar hiç yoktansa...

Üye
    Sarah2016 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2016
    Saat
    12:49
    Yaşadığı Yer
    Aksarat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @isogulcakli

artık H sınıfı ehliyet ortadan kalktı ancak eski H sınıfları 2021e kadar değiştirilmesi lazım
    ssağlık raporu alacaksınız ondan sonra MONOKULER B EHLİYET alacaksınız ve ehliyete ÖZEL TERTİBAT işlenecek

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12