Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yakup3472 Avatarı

Gerçek Adı
    yakup3472
    Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle sunu belirtmek isterimki bu konuyla ilgili acik yazi bulamadigim icin yaziyorum. Evet araba alim asamasi...oncelikle benim izledigim yolu anlatmak isterim. İlk olarak bi hastaneye gitsem bana otv indirimi icin oran verceklerdi ve bu yuzden %40 surekli raporum iptal olabilirdi( dusuk oran veriyorlar hep)bu yuzden hasekiyi sectim haseki oran vermiyor!! Hsinifi ehliyet alir raporu veriyor.daha sonra maliye diyorki bunda oran yazmiyor olmaz diyor genelde bunu bilerekten ayreten surekli raporumu yolladim. Kabul ettiler..(ortopedik engelli-elden tertibatli raporum var).

EVET GELELİM ARABA ALİM SURECİNE;
    1.rapor ehliyet tasdikleme noterden
    2.tertibat takilmali
    3. Tertibat projesi ve tastikli evraklar umraniye otv servisine gidiyor
    4.kabul ediliyor ve muayene icin randevu aliyor bayi
    5.muayene oluyor ve tespit ruhsat plaka islemi icin randevu aliniyor
    6.hersey tamam araba bayiye geliyor ve teslim ediliyor...

Dipnot: istanbul icin aparat ihtiyaci icin engelliaparatlari.com u oneririm zaten bu sirkette halis sayarin akrabasina aittir.halis sayari aradim fiyat yuksek ve kevser hanimin uslubu cok kotuydu bagiriyor..oncelik hizmetten degil paradan bahsedip ilk parayi almak istiyor bu hic hos degil oysaki İSMAİL SAYAR BEY GUZEL DAVRANİSİ VE SATİS YETENEGİYLE GERCEKTEN COK İYİ BİR ADAM. Reklamini hic bi sekilde yapmiyorum bu adam hakediyor bagirmiyor dislamiyor sizi sizi dusunuyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @yakup3472

Bilgilendirme için teşekürler