Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deliayan Avatarı

Gerçek Adı
    FATMA
    Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    Ben %50 sağ kol-ayak engelliyim. 2010 yılında rapor aldım ve 2010 yılında ötv indirimli araç aldım. 5 senem doldu aracın satışını yaptım. Yeni araç almak için işlemlere başladık ancak raporun hastaneden aslı gibi onaylısı var aslını bulamıyorum. 2010 yılında aldığım araç işlemlerinde kaybolduğunu düşünüyorum. Hastane sürekli rapor olması nedeniyle yeni rapor vermiyor. Sadece aslı gibi onaylısını veriyor. Noterden de aslı gibi onaylısını yaptım. Vergi Dairesi Hastanenin verdiği aslı gibi onaylı sureti ile işlem yapıyor. Ancak Trafik mutlaka aslını istiyor. H sınıfı ehliyetimde var? Ben raporu bulamıyorum ne yapabilirim? Trafik Şubenin 3 gündür çıkardığı engelden psikolojim bozuldu?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

@deliayan

Ben olsam trafikte amire çıkar durumu izah ederdim. Bence sorunu çözeceklerdir.

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @deliayan
    ne alakası var noterden aslı gibidir istiyorlar bende yaptırdım hem vergi dairesine hemde trafiğe noterden aslı gibidirini götürdüm herhangi bir problem çıkarmadılar