Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeykan_aydın Avatarı

Gerçek Adı
    özgür aydın
    Son Giriş
    26.11-2015
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul avcılar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba hayırlı günler
    ben kendim 32 yaşındayım ve sağ total işitme kaybım var ve bu nedenle askere elverişli olmadım.
    bi araç almak istiyorum ve araç alırken ötv den yararlanabilirmiyim.

bi sorum daha olucak ben istanbul avcılarda oturuyorum benim babam bundan 6 ay önce kalp krizi geçirdi ve hastanede baypas ameliyatı oldu 6 adet damarı değişti ve şükürler olsun gayet iyi allaha şükür
    şimdi ve bundan iki ay öncede bi arkadaşının iş yerinde tekstil makinesine kolunu kaptırdı ve kolu kopma derecesinde hastaneye kaldırıldı büyük bi ameliyat geçirdi 3 adet ameliyat geçirdi sağ el parmaklar ve avuç içi parçalandı ama şu anda iyi sadece orta parmağının bir kısmını aldılar özel bir hastanede ameliyat oldu ve sağ kolunu ve parmaklarını kullanamıyor denilecek kadar az kullanıyorşu anda fizik tedavi süreci devam ediyor
    biz bi otomatik araç almak istesek rapor nerden alabiliriz ve prosüdürleri nelerdir beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @zeykan_aydın Sizin işitme engelinizden dolayı muafiyet hakkınız yoktur. Aynı şekilde babanızında yoktur. Sağ kolundan problem yaşayan arkadaşınız h sınıfı ehliyet alır özel tertibatlı otomatik vitesli araç kullanır raporu ile muafiyet hakkına sahiptir