Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    destkop Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %45 şizofreni raporum mevcuttur. engelli otoparkına aracımın ön camına engelli kimliği koysam ceza yazılır mı. Bu parklara ortapedik engelli kişiler mi araç park edebiliyor. Yönetmelikte bir hastalık sınırlaması gözükmüyor.
    H sınıfı ehliyetim, ötv muafiyetim YOK ve aracım engelli ARACI olarak tescilli değil.
    Bilgi bekliyorum.

Üye
    beyazkan Avatarı

Son Giriş
    24.09-2016
    Saat
    09:48
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar aracınızın engeli aracı olarak tescil edilmesi gerekli engelli kimliği park için kabul görmüyor. Ruhsatta engelli aracı yazıyorsa sadece ruhsatla trafik şubesine müracaat yeterli bir forum dolduruluyor ertesi gün park kartını alıyorsunuz.

Üye
    murat k Avatarı

Son Giriş
    10.10-2016
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yol kenarındaki belediyeye ait parklarda engelli kartı ege bölgesinde geçiyor ben konsola bırakıyorum kartımı park ücreti ödemiyorum engelimde ortapedik değil engelli yazan park yerlerinede aracımı bırakmam hatta park görevlisi sizler için engelli yerleri var dedi aracınızı oraya götürün dedi ortapedik özürlü arkadaşşlar var onlar bıraksın dedim haklısın dedi aracımı bırakıp gittim