Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:08
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, ehliyetim H sınıfı ve hiçbir ibare yok, sadece H sınıfı yazısı var. bundan 7-8 yıl önce H sınıfı ehliyet almak için aldığım raporu şimdi ehliyetime otomatik vitesli araç kullanır ibaresi işletmek için kullanabilir miyim? ehliyet için rapor alırken sanırım otomatik vitesli araç yazmışlardı. Araç alırken yeni rapor aldım ama ehliyet alır araç kullanır vs yönünden değerlendirilmemiş.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    943
    Verilen Beğeniler
    1.237

@NETBUS

Sürücü belgesine işlenecek ibare söz konusu olduğunda yakın zamanda alınan rapor istenir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:08
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende bunun için emniyete gittim. dosyama bakmak istiyorum dedim. oradaki görevli sisteme baktı orada sadece H sınıfı ibaresi vardı. raporu alırken doktorla otomatik vites olarak belirledik donanımı dedim.
    görevlide tamam o zaman sisteme o şekilde kaydederim dedi. hemen orada sisteme H sınıfı otomatik vitesli araç kullanır yazdı. Peki bu şekilde trafik durdurursa ve ehliyet sorup sisteme bakarsa ne görecek dedim, işte bu yazıyı " H sınıfı otomatik vitesli araç kullanır" ibaresini görecek dedi. sorun çıkmaz sistemde ne yazarsa onu görür dedi. ehliyette yazması önemli değil dedi.
    bende bunun üzerine ehliyetime ibare ekletmedim. zaten sisteme baktıklarında ne tür ehliyetim olduğu ve gereken donanım gözüküyor.