Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efegenc Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    03.10-2015
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler herkeze.

benim sorum böbrek yetmezliği hastasıyım diyalize giriyordum %90 oranında raporum vardı böbrek nakili oldum şuanda %70 oranında rapor veriliyor.
    işe girmem için %70 rapora ihtiyacım var ama eğer yeni raporu alırsam eski raporumla araç alabilirmiyim.
    %90 oranındaki raporum çapada bu raporumu bakırköy dev. hastahanesinden alacağım.umarım eski raporumuda kullanabilirim çünki eski raporumda ömür boyu diyaliz tedavisine ihtiyacı vardır yazıyor süresiz olarak geçiyor sanırım

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@efegenc Yasa açık ve nettir. yeni çıkan rapor araç alımında eskisini devre dışı bırakır . Tespiti halinde cezai işlem yolu açıktır.

Üye
    novandan Avatarı

Son Giriş
    06.10-2017
    Saat
    20:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

efegenc user offline - Yeni raporum %90'ın altına düşerse araç alamayacak mıyım? Cevabı çok açık ve net, Alamassınız.!Çapadan %90 B.köy devletten %70 birde gelin izmirden %80 alın nerde işinize geliyorsa orda o raporu kullanınBu tamamen düzenbazlığa girer sakın öyle bir şeye kalkışmayın arkadaşım.

Üye
    efegenc Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    03.10-2015
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne düzebazlıgı agacım en fazla ne olacak yanı bayiye veririm alamassın der olur bıter.he konu hesap sormayamı geldi ben hiçbirşey bilmiyorum %90 raporum vardı işe girmek istiyorum dedim bana bunu verdiler oran nedir ben bilmem ben körüm ben sağırım.

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @efegenc Resmi gazetedede yayınlandıktan sonra her tüzük, yasa, mevzuatı öğrenmiş olarak kabul edilirsiniz. Hakkınızda cezai yaptırım kararı çıkar ise ben bilmiyorum görmedim gibi açıklamaların hiç biri mevzu dahi olamaz bu durumda açık ve nettir!!! İlla suç işleyeceğim diyorsan bunun herhangi bir parçasında seninle yer almayacağız. Başınız belaya girdiğinde buradan yardım istemeyin