Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fikretfikret Avatarı

Son Giriş
    09.09-2015
    Saat
    14:10
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaslar ben 7 yil once trafik kazasi gecirdm kismi felc oldum simdi araba almak istiyorm h sinifi ehliyet almam gerekiyormus onun icn elden tertibatli arac gerekiyor sinava girip ehliyeti almam gerekiyor ve aracim yok sizlerde varsa elden yapili arac ehliyet sinavi icin bir saatligine verebilir misiniz

Üye
    scakmak81 Avatarı

Gerçek Adı
    sato
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@fikretfikret

ilk önce özel tertibatlı araç kullana bilir raporu alman lazım sonra h sınıfı ehliyet almak için H sınıfı ehliyet veren sürücü kursu bulman lazım her sürücü kursu vermiyor--- bende ortopedik engelliyim B sınıfı ehliyet vardı sonra rapor aldım özel tertibatlı araç kullanabilir diye sonra H sınıfı ehliyete çevirdim sadece direksiyon sınavına girdim ve sınavda tertibatlı araç kullanmadım normal otomatik araç kullandırdılar bir hafta sonra sertifikamı aldım ehliyetimi değiştirdim kolay gelsin

Üye
    Halil İ. KOCA Avatarı

Gerçek Adı
    Halil İbrahim Koca
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    09:05
    Yaşadığı Yer
    Kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    başvuracağın ehliyet kursu merkezinde tertibatlı araba bulunması lazım yoksa kimden nerden bulabilirsinki kimin umrunda olursun yaşadığın şehirde mutlaka ama mutlaka vardır araştırmalısın