TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.261
    Verilen Beğeniler
    3.815

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Polinöropati antepli

Arkadaşlar, şu temel kuralı aklınızdan çıkartmayın: ÖTV indirimli araç almanın ön şartı, kişinin engelinden dolayı manuel vitesli bir aracı özel donanım olmaksızın kullanamıyor olmasıdır. Durumu buna uyan arkadaşlarımız kısıtlama kodu içeren B-engelli sürücü belgesi almalılar önce. Sonra da araç alımına dair değerlendirme bulunan* engelli sağlık kurulu raporu edinmeliler. Ondan sonra vergi avantajlı araç alınabilir

* "a) Ortopedik engellilerde sadece "özel tertibatlı araç kullanması gereklidir." veya "özel tertibatlı araç kullanmasına ihtiyaç yoktur" ibarelerinden biri ve engellilik oranı yazılacaktır. Kişinin sürücü belge sınıfı veya özel tertibat kodu kesinlikle yazılmayacaktır.
    b) Engelli raporlarına sürücü olunup olunamayacağına dair bir hüküm yazılmayacaktır."

Üye
    swimmer Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    5

Merhaba. Biraz gec oldu ama hrp aklimdaydin cvp yazicagim diye. Malesef alamafim. Subatta engelli raporu alacagim tekrar.orda bu sefer otvyide isaretleyecegim. Bakalim surec nasil olacak

Üye
    Psb40 Avatarı

Son Giriş
    24.06-2021
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Nasil ikna ettiniz bendede alt ust ekstremleri etkileyem ust ekstremleri oz.bakimla kullansn hemediyalinazen polinoropati var. Otv den falan faydalanmak icin saglik hekiminine gittim , oda bana hic baslama var olan normal ehliyetindende olursun sen hastasin surucu olamazsin dedi. Ben normal.vites kullaniyorum otomatik daha rahat, tamam topukta yuruyemiyorum uzun sure ayakta duramiyorum ince el becerileei zayif yaziyor ama herseyi yapiyorum sukur.bir kalp hastasi surucu olurken , bizimki en azindan kendinj gosteren bir hastalik ilerlemeyi farkedersin en azindan. Sizce ehliyetimi alirlarmi basvuratimmi. H alamasam bile ehliyetimin suresi doldu normal ehliyetimi yenilemem gerek ama anlatamiyorum drlar bilincsiz bu hastalikta....

Meraba otv indirimi alabildinjzmi

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123