Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ertan35 Avatarı

Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    h sınıfı ehliyet için sadece il sağlık müdürlüğünün sevk ettiği hastanelere mi gidebiliyoruz?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

@ertan35

Bir itiraz söz konusu olmadığı sürece il sağlık müdürlüğüyle işiniz olmaz. Kendiniz yetkili hastaneler'den birinden rapor alabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ertan35 Avatarı

Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

istihdam için alınmış raporum var h sınıfı için ayrıca istediğim bir yetkili hastaneden alabilir miyim alırsam da şu an ki raporumu kullanmaya devam edebilir miyim yani ikisini birden?

Üye
    karakabus_ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    01.10-2017
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

sistem değişti yanlış bilmiyorsam tabi. bende ehliyet almak için hastaneyi aradığımda görevli dedi ki, ilk önce aile hekiminize başvuru yapacaksınız o sizi devlet hastanesinin ilgili bölümlerine sevk edecek. eğer sevk ettiği bölümler olumlu yönde görüş bildirip sevk kağıdınızı onaylarsa sürücü kursuna gidip yazılabiliyorsunuz.

ben perşembe günü aile hekimime gittim ben dedim H sınıfı ehliyet almak istiyorum. beni toplam 4 bölüme sevk etti.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları.
    Ruh Sağlığı ve Hastalıkları. (PSİKİYATRİ)
    Nöroloji.
    Göz Hastalıkları.

bende bu pazartesi gününe 4 bölümden randevu aldım. yalnız şöyle birşey var acaba sorun olur mu? internetten randevu alırken aynı hastaneden aynı günde en fazla 2 bölümden randevu veriyor. bende 2 bölüme randevu bulunduğum ilçedeki hastaneden, diğer 2 bölümü randevuyu da diğer ilçe hastanesinden aldım. böyle yapmamın sebebi doktorların yaz dolayısı ile tatilde olmaları. eylül başında geleceklermiş. acaba bir sorun olur mu?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

@ertan35

Evet, yetkili hastaneler'den istediğiniz birinden alabilirsiniz.

Eski raporla elde ettiğiniz haklara zarar gelmez. Ama yine de eski raporu nerede kullanacaksınız, ona istinaden hangi hakları elde ettiniz, tek tek sayıp sorun burada. Bi terslik olmasın sonra...

@karakabus_ arkadaşımızın dedği gibi bir uygulama da olabiliyor belli ki. Ama ben buna dair bilgiye sahip değilim.

Üye
    ertan35 Avatarı

Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OturanBoğa

ekpss ile memur olarak atandım ileride unvan yukseltme vs ıcın tekrar sınava gırersem kullanırım diye,belli mi olur bunların işi bugün araç kullanamazsın diyen yarın oranda düşürür iyi olmaz,yuzde 45 sol brakial plexus,ehliyet alalım derken daha onemlisi işte sıkıntı olmasın.

Üye
    karakabus_ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    01.10-2017
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@OturanBoğa

hocam olmadı bugün hastaneye gittiğimde ilk doktor yönlendirdi sağolsun. dedi H sınıfı ehliyet için sağlık kurulu raporu alman gerekiyor dedi beni sağlık kuruluna yönlendirdi. bende sağlık kuruluna gidip derdimi söyleyince beni toplam 7 bölüme yolladı. psikiyatri, nöroloji, göz, dahiliye,genel cerrah, fizik ve kbb polikliniklerini dolaştım. çarşamba günü öğleden sonra heyete gireceğim. orada karar verilecek ehliyet alıp alamayacağıma. pek umudum yok ama hayırlısı...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ertan35

Bir zararı olmaz. Ama o esnada kurum yeni rapor da isteyebilir...