Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dursunmuhammed Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet DURSUN
    Son Giriş
    21.09-2015
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tanımlı Vasi İzin Dilekçesi
    Öncelikle Herkese Merhabalar

Benim Babam %97 Engelli Raporu Var Akıl Sağlığı'da Yerinde Değil Biz Bunun Adına Araç Almaya Karar Verdik Öncesinde Sulh Hukuk Mahkemesine Başvurduk. Vasi Ataması Henüz Yapılmadı Adli Yarı Yıl Tatili Olduğu İçin Araç İçin Ekstradan İzin Almamız Gerekiyormuş Benden Proforma Fatura ve İzin Dilekçesi İstediler Dilekçe Bulamadım Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz Birde Vasi Atancak Kişi Annem Annemin Üzerine Ablamın Kullandığı Araç Var Bu Aracı Ablam Kendi Üzerine Alcak Zaten Ablam'da Evli Bu Sorun Teşkil Edermi Annemin Üzerinden Ablamın Üzerine Geçirmemiz Mal Kaçırma Olarak Görürler Mi ? Birde Bende Evliyim Benim Eşim'in Üzerinede İki Adet Araç Birini Kayınpederim Kullanıyor Biride Bacanığın Üstüne Maddi İmkansızlardan Dolayı Kasko ve Sigorta Masrafları Tekrar Çıkacağı İçin Bunların Devrini Yapamıyoruz Bunlar Hakimin İzin Verme Yada Vermeme Durumunu Etkiler Mi? Alınacak Araç Zaten O Kadar Uçuk Bir Araç Değil Hatta Piyasanın Ucuz Araçlarından Diyebiliriz Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirmisiniz...

Alınacak Araçta

Ibiza 1.2 lt TSI 90 Hp Şuanda Piyasa Değeri 44.000 Türk Lirasıdır. ÖTV Muafiyetli Fiyatı 30.700 Türk Lirasıdır Aracın Bütün Masraflarını Kendi Adıma Kredi Çekip ve Birazıda Kendimin ve Eşimin Biriktirdiğimiz Paradan Karşılanacaktır. Kısıtlı Tarafından Araca Her Hangi Bir Ödeme Yapılmayacaktır. Kısıtlı Olan Kişi Babam Olduğu İçin Babamın Hastane İşlemleri Her Ay Hasta Bezi İşlemlerinde Babamı Getirip Götürmek İçin vede Babamın Gönlünü Hoş Tutmak İçin Gezdiriyoruz Bunun İçin Araç İstiyorum Bu Konuda Bana Bir Dilekçe Örneği Sunabilirmisiniz.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Mahkemelere verilecek dilekçeler hukuki terimler içerebilir ve ilgili kanun maddelerine atıfta bulunulabilir.
    Ufak bir miktar parayla adliye önlerindeki arzuhalcilere yazdırabilirsiniz.
    Ya da daha önce bu işlemi yapan varsa buraya yazabilir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    951
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Elinde böyle bir dilekçe olan varsa ve burada paylaşırsa çok yararlı olur.