Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetbas Avatarı

Son Giriş
    10.07-2015
    Saat
    19:39
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle muhteşem yardımsever ve bilgilendirici bir forum olduğundan dolayı teşekkürler. Babama kalıcı kalp pili takıldığından ve daha önceki krizlerinden dolayı doktoru sağlık yönetmeliğini inceleyerek yüzde 90 oranında rapor alabileceğini ve ÖTV indiriminden yararlanabileceğini söyledi. Fakat araştırmalarım sonucu yüzde 90 raporu olan bir kişi araba kullanamaz yakınları kullanabilir sonucuna ulaştım farklı yazanlarda var. Babamın hali hazırda B sınıfı ehliyeti var buna rağmen ehliyeti alınır mı ruhsata kendisi kullanamaz ibaresi yazılır mı bilgi için teşekkür ederim şimdiden.

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben daha yeni Kronik hastalıklarımdan dolayı aldığım %93 raporumla ötv indirimli araç aldım.Emniyet Müdürlüğüne sitesinden mesaj yollayarak bu aracımı kendim kullanabilirmiyim diye sordum.Gelen cevapta herhangi bir kısıtlamanın olmadığı herkesin kullanabileceği yazıyordu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Terik olarak araç almakla araç kullanmak iki farklı konudur. % 90 ve üzeri rapor varsa ötv-mtv istisnalı araç alınır. Uygun ehliyet varsa araç kullanılır.

Babanızın sürücü belgesi var. Ama sürücü yönetmeliği'Ne göre eğer sürücü olamaz haldeyse, teorik olarak sürücü belgesine el konması gerek... Bu ne zaman ve hangi şartlarda olur? Bunun bi yanıtı yok. Şans...