Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Paspas Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:46
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    H tipi ehliyet ve engelli orani belirten kart icin basvuru yaptim.Bugun heyette H tipi ehliyet icin uygun olmadigimi soyleyen bilgic bir bashekim H tipi ehliyet basvurumu reddetti.Fakat Engelli kartimi verdigini soyledi . Ortopedist raporda h tipi kullanabilir yazmisti oysaki ?

Sakatligim Ortopedi Sol dizden %8 aldim
    Birde belimden ameliyat oldum 4 vida takildi beyin cerrahi %9 rapor verdi.

BU BASVURU ICIN 200 tl ODEDIM !

Suan sizlerin yardimiyla tekrardan basvurmak istiyorum.Her basvuruda 200 tl odemek zorundamiyim ?

Suan aldigim engelli kartiyla ustume olan aracin MTV sinden muaf olabilirmiyim ?

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Paspas Burada kimsenin size fikir vermekten öte bir şey yapabilme mevcudiyeti yok. Yapabileceğiniz tek şey il sağlık müdürlüğüne gideceksiniz başka bir hastaneye sevk edilmek isteyeceksiniz . Tepecik ve alsancak'tan ehliyet için rapor almıştım ama benim özrüm sol elimde. Sol dizinizde nasıl bir rahatsızlığınız olduğunu belirtmemişsiniz . H sınıfı ehliyet alır otomatik vitesli araç kullanabilir raporu aldığınızda hem mtv hem ötv muafiyeti kazanabilirsiniz.

Üye
    Paspas Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

@3T3N1TY Mesajimdada kimsenin mecburiyeti varmis gibi bir cumle yok.Boyle bi cevap yazma kararina nasil vardiniz bilmiyorum.

Yinede cevabiniz icin tesekkur ederim.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

@Paspas
    Burada hepimiz birbirimiz için varız,ufak şeylerden alınganlık yapmayalım. @3T3N1TY arkadaşımız mecburiyet değil, mevcudiyet kelimesi kullanmış, bir bakıma buradaki kimsenin size sadece fikir vermekten öte bir imkanı yok, en sağlamı şöyle şöyle yapın demiş.
    İtiraz yoluyla başka hastaneye sevk alırsanız daha iyi olur, tekrar başvuruda mevcut raporun karşınıza çıkma durumu var.
    Sol dizinizin durumunu bilemediğimizden net birşey söylemek mümkün değil. manuel bir aracı kullanamayacak, derecede engel varsa otomatik verilir, sadece dizi,niz h sınıfı sürücü belgesine engel değil, belinizdeki durumdan dolayı reddedildi sanırım.
    Engelli kartıyla mtv den muaf olamazsınız.

Üye
    Paspas Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

@3T3N1TY Bugün rapor olayı yüzünden sinirim alt üst oldu kusuruma bakmayın. 2 gündür koşuşturuyorum bir hiç uğruna birde 200 tl cabası oldu.

Sayın @Ufukalp kurul baskanı sanırım ameliyatla düzelir gibilerinden bir tabir kullanmıs.Dizde yaklaşık 4 ayrı problem var(SOL) , sağ ayak ise gayet iyi durumda. Ayağımın üzerine basamıyorken , dizim davul gibiyken ve de röntgen sonucu doktorun heyete yazdıgı RAPORDA " KEMIKLER ARASI DARALMA " GÖZLENMİŞTİR diyor bu şartlar altında nasıl olurda H tipi ehliyet vermez.

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Paspas Estağfurullah yanlış anlaşılmalar olabilir , raporunuzu 2 günde çıkarmanız büyük bir başarı Tepecik ve alsancak'tan bu raporlar 1 ay'dan önce alabilmek imkansızdır. 2014'de il sağlık müdürlüğü sevki ile gittiğim tepecik'te 200 lira ödemedim ama şuan ki durumu bilmiyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Paspas

Neye dayanarak red vermiş hasbam?!