Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gürcan726 Avatarı

Gerçek Adı
    gürcan
    Son Giriş
    20.05-2015
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bulunduğum devlet hastanesi tam teşeküllü değil size özel mesaj yazmıştım cevaplamadınız burdan cevaplarsanız sevinirim kafam iyice karıştı

birde 5 yıl dolduktan sonra normal şekildemi satış yapılıyor?

ehliyet için aldığım raporda sol alt exritimde sakatlığı mevcut olup h ehliyeti alabilir otomatik vitesli araç kullanabilir yazıyor bu bana yeterli mi...

gurcan726@hotmail.com
    mesaj yazarsanız sevinirim bu sayfayı bulamam bir daha beli:=)

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

@gürcan726

Raporun yetkili hastaneler'den birinden alınması lazım. Aksi halde araç alırken vergi dairesi, ehliyet alırken de emniyet sorun çıkartır.

Evet, 5 yılın sonunda hiç bir vergi ödemeden sıradan bir prosedürle satış yapabileceksiniz

Yeni rapora yazdıracağınız "sol alt exritimde sakatlığı mevcut olup h ehliyeti alabilir otomatik vitesli araç kullanabilir" ibaresi yine işinizi görecektir.

Üye
    gürcan726 Avatarı

Gerçek Adı
    gürcan
    Son Giriş
    20.05-2015
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende hakem heyet hastane raporu var kazadan dolayı dfakat benim sol ayağım doğuştan sakat bunu her ne kadar söylediysemde tiye almadılar neden derseniz benim sol ayak kazadan değil ondan sıkıntı var bende bu konuda benimle özellikle bülent e söylüyorum lütfen özel irtibata geçelim ben şuan istesem ötv siz araç alabiliyorum ama donanım lazım karım da oğlumda istemiyor gerçi en büyük sorun oğlum üni de okuyor oturanboğa senden ricamvar lütfen .....gurcan726@hotmail.com

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @gürcan726

Tereddüt edecek bir şey yok. Sol ayakta hareket kısıtlılığı olduğu, bu nedenle manuel vitesli araç kulanmanızın mümkün olmadığı ve/fakat otomatik vitesli aracı hiç bir özel donanım olmadan kullanabileceğiniz yönünde rapor alırsanız, otomatik vitesli aracı ötv-mtv istisnası ile satın alabilirsiniz.
    Alacağınız aracı -istisnasız- herkes kullanabilir.