Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BerkayTurksever Avatarı

Gerçek Adı
    Berkay
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Karşıyaka/Bostanlı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese iyi günler sorum şu;
    2013 model C 180 BlueEFFICIENCY AMG Plus 7G-Tronic bu araç ankarada 23.000€ almanyada daha pahalı. bunu getiren arkadaş almanyadanmı getiriyor yoksa başka ülkelerdende getirebilirmiyim.hangi ülkede daha ucuzdur. bu araçtan almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    oneday Avatarı

Gerçek Adı
    OneDay
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    7

Bende çok araştırdım.Fakat yurt dışından getirmek artık çok daha masraflı.Hele 3 yıl şartı konduktan sonra Almanya'da da değişen bir şey yok. En ucuz araba (Mercedes) 23 ila 25 bin € o da 60-65 bin yapıyor .Zaten o fiyatlarda Türkiye'de de de bulabilirsin. Birde kim getirecek arabayı ona bakmak lazım. Kime güvenip 23000 € yu eline sayıp hadi bana araba getir diyeceksin. Hadi adam iyi niyetli diyelim Almanya'dan gelirken herhangi bir yerde kaza yapsa ve araç pert olsa (Allah korusun adama da bir şey olmasın ) ne yapacağız .Bildiğin İflas

Üye
    BerkayTurksever Avatarı

Gerçek Adı
    Berkay
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Karşıyaka/Bostanlı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Doğru diyorsunuz ama almanyada daha pahalı geldi bana, ali gözübol diye bir galeri var ankarada. orda istediğim araba 22.450bin € almayada 26bin € lardan başlıyor bu garibime geldi. 2013 model 10 binde C 180 BlueEFFICIENCY AMG Plus 7G-Tronic türkiyede satana denk gelemedim. birazda şüpheleniyorum dolandırıcı falanmı die ama 5 yıldır yapıyormuş bu işi. kararsız kaldım. pazartesi arabamıda satıyorum ne yapıcam bbilemedim. almanyada güvenilir tanıdıım var. yazın buraya geliyor zaten o araçla gelir ama napıcam biraz yardım