Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HRNPSL Avatarı

Son Giriş
    27.08-2015
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Öncelikle Merhaba

Ben bundan iki ay önce ötv muafiyetini kullanarak araç için sipariş verdim aracım geldi ve raporum muafiyet için vergi dairesine gitti vergi dairesi raporun üst kısmında yazan sağ elde hafif işlev kaybı yazısını görünce araçtan aparat istedi
    herneyse aparat için proje çizildi TSE nin onayına gitti TSE de raporun sonuç kısmında yazan SOL ALT EXREMİNİTENİN DOĞUŞTAN YOKLUGU bölümüne bakarak aparat a gerek yoktur diye projeye onay vermedi
    bu sefer kaldık arada herneyse gittim ümraniye vergi dairesine bana dedilerki biz raporun sonucuna bakmayız yukardaki yazıya bakıyoruz ,TSE de raporun sonucuna bakıyo dedim ama dinletemedim
    hastaneye gittim raporu degiştirmek için başhekim üst kısım kimseyi ilgilendirmez biz gerek görseydik sağ elinle ilgili araç kullanmana engel rapora yazardık senin sadece araç kullanmaya engellin sol ayak dedi..
    Maliye aparat istiyo TSE onay vermio Hastane araç kullanımın için engel sol ayak diyolar... kaldım arada arabayı galeriden çıkartamıorum

ne yapmam lazım bi yardım edin arkadaşlar...

Üye
    SiyahPelerinliAdam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    6

Maliyeye sol alt ekstremde sakatlığı bulunanlar için "salt otomatik vites" aracın tertibatlı araç kapsamında değerlendirileceği ile ilgili mevzuat maddesini hatırlatınız, oradaki arkadaş mevzuattan habersiz memurluk yapmaya çalışıyor, olan size oluyor maalesef... Sizinde şöyle bir yanlışınız var, sol alt ekstremin doğuştan yokluğu ile otomatik vites araçta tertibata ihtiyacınız yok, nasıl bir tertibat projesi çizdirdiniz acaba?

Üye
    HRNPSL Avatarı

Son Giriş
    27.08-2015
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu söylediginiz şeylerin tamamini biliorum nakil vasitalarda memur u birak müdür yrd. Müdur hepsini gezdim elimde sizin söylediginiz mevzuatla birlikte ama hep biz biliriz tavirlari ... vites koluna çanak aparati takcakmisiz sadece ..

Üye
    tolga_55 Avatarı

Gerçek Adı
    Tolga
    Son Giriş
    18.03-2016
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş aynı durumda bende müzdaribim inş. sorununu sen çözmüşsündür. Çözmüşsen nasıl çözdüğündenbahsedermisin cevapların için teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @HRNPSL

Sağ el için bir aparata gerek olmadığı, sağ eldeki kısıtlılığın araç sürüşünü etkilemediği yönünde doktordan bir yazı alıp başhekime de kaşeleterek TSE'dekileri ikna etmeyi denediniz mi?