Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TEMEL7442576 Avatarı

Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    23:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bu aralar otv indirimli arac almaya calışıyorun.Fakat aksilikler pşimi birakmıyor.Ötv indirimi için aldığım raporda

%80 genel cerrahi
    %20 dahiliye
    %10 zihinsel bozukluk
    toplamda % 90 sürekli raporum var.Ötv indiriminden faydalanır deniyor.Aracı kendi üzerime alacağım.Fakat raporumda %10 zihinsel engelli yazması trafik tescil işlemlerinde %10 zihinsel engelden dolayı mahkeme kararı isteniyormuş.Bu doğrumudur konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş varmı yani benim asıl rahatsızlığım %80 genel cerrahi diğier kısımlar ek hastalıklar bu durumda TrafiK şube ruhsat tescil işlemlerinde mahkeme kararı istermi cok acil bilgi gerekiyor

Üye
    yunus.emre Avatarı

Son Giriş
    20.04-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gerekmez hocam raporu alip bayi yolunu tutun bence o izin akli yetileri yerinde olmayan kisiler icin imza atamayan sorulan sorulara cevap veremeyen vb

Üye
    TEMEL7442576 Avatarı

Son Giriş
    22.04-2015
    Saat
    23:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar otv indirimli arac alacaklar raporlarinda %1 dahi olsa pisikolojik rahatsızlık varsa emniyet ruhsat vermiyor.Bu konu cok sacma konuyla ilgili bilgisi olan arkadşlardan haber bekliyorum.Benim arac alımım emniyete takıldı Emniyet mahkeme kararı istiyor.bu karar en az 6 ay sürermiş bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Üye
    yunus.emre Avatarı

Son Giriş
    20.04-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    vasiye gerek yok aklın başında imza atmana engel bir durum olmadıktan sonra bayiye git işlemleri başlat

saçmalık hocam bizde vasi atayıp mahkemeden izin aldık ama izin alma işi çok zor