Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    novandan Avatarı

Son Giriş
    06.10-2017
    Saat
    20:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yunus.emre user offline - Yüzde 90 oranlı raporuma rağmen ötv indirimi aldırmıyorlar!? Hocam bak bende Diyaliz hastasıyım,ilk kez rapor çıkarmaya gittiğimde bu ötv olayından haberim yoktu,Dilekçeye özürlü oranımı belirten ve özürlü kimlik kartı çıkarmak istiyorum diye yazdım raporu çıkardım o zaman raporda Diyaliz hastası olduğum halde sürekli olması gereken rapor bana "Süreli" 2. yıllık verilmişti.! Neyse gittim özürlü kartını aldım.Daha sonra ötv indirimli araç alınabilceğini öğrendim,dedilerki bu rapor olmaz tekrar rapor alacaksın Dilekçeyede ötv muafiyetli araba almak istiyorum diye yazacaksın dediler bende öyle yazdım tekrar heyete girdim bu sefer süresiz rapor aldım. O raporla gidip aracıda aldım 2.yıldırda kullanıyorum.Normal şartlarda sen haklısın %99 rapor oranı olan bir insandan daha ne rapor istiyorsun.

Üye
    ercanmy Avatarı

Son Giriş
    17.05-2015
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar anemin raporunda şu ibare yazıyor araç alırken problem cikarirlarmi bu arada rapor % 92 .

Engelli raporuna itiraz + 2022 nolu haklardan yararlanmak + engellilere sağlanan tüm haklardan yararlanma .

Üye
    yunus.emre Avatarı

Son Giriş
    20.04-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet arkadaşlar bugün son dakika gelişmesi yaşandı ve bimere yaptıgım şikayet sonucu vergi dairesinden bizzat arandım ve durumu anlattım işin garip tarafı olmaz bu rapor diyen insanların 360 derece dönmesi getir raporu işleme alalım dediler %90 ve üzeri süresiz raporlarda rapor tarihinin ve arkasında ÖTV ile ilgili bir ibarenin bulunmasına gerek yokmuş bu vesile ile işlemleri en kısa sürede başlatcam

Üye
    ercanmy Avatarı

Son Giriş
    17.05-2015
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlı olsun yunusEmre Bey simdiden kazasiz belasiz kullanmaniz dileğiyle. bu arada marka model ne düşünüyorsunuz banada fikir olur.

Üye
    yunus.emre Avatarı

Son Giriş
    20.04-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sagolun hocam golf 1.4 tsi highline 122ps otomatik vites dusunmekteyiz 50 55 bin tl gibi bir fiyata gelmekte

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    951
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    "Yetkili sağlık kurumlarından alınmış, engellilik derecesinin %90 veya daha fazla olduğuna dair engelli sağlık kurulu raporunun aslı veya noter onaylı örneği" yeterlidir. Başka hiç bir özel şart konmamıştır (ÖTV tebliği).
    Aksini iddia eden görevli bunu neye dayandırdığını belirtmekle yükümlüdür. Bilmiyorsa, gelirler idaresi başkanlığı'Na yazıp bilgi istesin...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12