Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Karagöz35 Avatarı

Son Giriş
    20.02-2015
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Turgutlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar selam ben işitme engelliyim.Bildiginiz gibi işitme engelliler h sınıfı ehliyet alabiliyor.Bende ötv indirimli araç almaya çalışıyordum.Renault bayisi ile konuştugumda h sınıfı ehliyet almam karşılıgında otomatik vites araba verebileceklerini söylediler.Ötv indirimiyle birlikte.Böyle birşey varmı bi aydınlatırsanız cok sevinirim.iyi aksamlar

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

Ortopedik rahatsızlığınız olmadıkça vergiden muaf araç alamazsınız. Otomatik vitesi de yalnızca sol ayağından engeli olanlara vergisiz verirler.

Üye
    Karagöz35 Avatarı

Son Giriş
    20.02-2015
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Turgutlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bayidekilerle konuştum verebileceklerini söylediler.Ben kaç gündür internetten araştırıyorum.Full sakat olup araba alamayanda var, fiziksel olarak birşeyi olmayip araba alanda var.Galiba biraz şans oyunu.Bayi veririz diyorsa kabul edip riske girmek gerekli diye düşünüyorum büyük ihtimal kabul edicem.0 Araba göremeyecegiz yoksa

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Full sakat dediğinizde aracı kullanacak kişinin ehliyeti/ % 90 üzeri raporu yoktur. Fiziksel olara birşeyi yok dediğinizin % 90 ve üzeri raporu vardır mutlaka yada el-kol-ayak uzuvlarının birinde mutlaka bir problem vardır. Eğer sizin de bu uzuvlarda problem yoksa emniyet&trafikten&vergiden mutlaka döner araç işlemleri... Karar sizin tabii ki yine de...