Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozan_62 Avatarı

Gerçek Adı
    ozan
    Son Giriş
    19.02-2015
    Saat
    20:08
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar mrb
    Annemin devlet hastanesi sağlık kurulundan aldığı % 93 ağır engelli raporu sonucu sulh hukuk mahkemesi tarafından annemin vasisi oldum.evladıyım bakarım valilik önemli değil bakarım.ancak şöyle bir sıkıntı oldu;
    Bu sulh hukuk mahkemesine ben annemi kontrollerine,acil durumlarda hastaneye götürüp sağlığını daha iyi ve sosyal yaşama daha iyi adapte olmasını sağlamak için,yasakoyucu ve Anayasanın vermiş olduğu ötv muafiyetli aracı,annemi borclandirmadan yani peşin olarak alacağımı belirten proformayla beraber bütün oluşacak masrafları üstlenecegimi belirten bir ek karar dilekçesi verdim.sulh hukukun hakimi annemin raporunun derecesini görmezden gelip. Anneme ek karar dilekçesinde izin istediğimiz aracın sigorta, kaza, trafik cezası gibi vs şeylerin kısıtlının yararına değildir diye red etti.itiraz için bir üst yani asliye hukuk mahkemesine başvurun dedi. Bende hemen itiraz dilekçemi verdim.sizce asliye hukuk mahkemesi, sulh hukukun kararını bozup olumlu sonuçlandırılır mı ? Basından geçen varsa yardimci olabilecek varsa sevinirim iyi akşamlar. Buna benzer bir kararı olan varsa oza_62karacan@hotmail.com adresine gönderirseniz çok mutlu olurum

Üye
    ozan_62 Avatarı

Gerçek Adı
    ozan
    Son Giriş
    19.02-2015
    Saat
    20:08
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrblar benim annemde de %93 diğer hastalıklarının dışında demans rahatsızlığı var.vasilik kararını aldım.araç alımı için hakimden izin dilekçemi yazdım ama hakim red etti.bir ust mahkemeye itiraz dilakcemi verdim oda red etti.şimdi nasil yapacağim lutfen bana yardimci olunnn

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Üst mahkeme de reddetmişse yapılabilecek bir şey yok sanırım.

Bu konuda önerisi olan var mı arkadaşlar?

Başlığın Etiketleri