Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    heartless_ra Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    32

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    B sınıfı ehliyet için aile hekimine gittim böbrek nakli olduğum için kendisinin bu raporu veremeyecegini hastaneden almam gerektigini söyledi emin olmak için de yanımda sürücü kursunda öğretmenlik yapan bir arkadaşını aradi oda aynısını söyledi bende gittim hastaneye raporu aldım.Ailemin ve kendimin o kadar sigorta ve bagkur odemesine karsilik 200 tl de para verdim devletin ekmek kapisiyiz ne olacak neyse sürücü kursuna vermeye gittim raporu kurstaki adam raporu neden hastaneden aldığımı sordu bende nakil oldugumu anlattim oda nakille ehliyetin ne alakasi var dedi hakli olarak bize deseydin bizim doktordan 15 tl ye alirdik bosuna para vermissin dedi bende aile hekiminin kurs doktorunu aradigini soyledim adamda biz kriz geciren sara hastalarina bile rapor aliyoz dedi bosuna vermissin parayi dedi.Simdi size sorum boyle nakil olupta ehliyet icin rapor alanlar bu isi nasil ve ne kadar ücret karsiligi yaptilar veya konu hakkinda bilgisi olan varmi kurs doktori nakilli hastalara b sınıfı ehliyet için rapor veriyormu veya aile hekimleri yoksa bu ehliyet saglik raporu icin devletin hastanesine 200 lira bayilmak sartmı bilgisi olan arkadaslar cevap verirse sevinirim.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

ehliyet için alınan raporlardan para alınıyor çünkü adamlar kurulun kapısına afiş gibi asmışlar ehliyet şukadar silah ruhsatı şukadar vs. diye

Yasaklı Üye
    heartless_ra Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    32

Benim zaten ögrenmek istedigim şey para alınıyormu falan degil öyle yazdığını bende biliyom benim ogrenmek istedigim kurs doktorları boyle hastalara rapor verirmi veya heyet disinda başka bi yerden alan varmi diye sordum.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hastalık işin içine girdimi veremiyorlar seninkide öyle olmuş zaten hastaneden alman gerekiyor yoksa sağlık ocaklarıda veriyor