Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lifeguard Avatarı

Son Giriş
    18.01-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,

Hipertrofik Kardiyompati hastasıyım(Hastalığım genetik.Amcamda ve birkaç yakın akrabamda da var) Bu hastalığım 18 yaşıda maç yaparken bayılma sonucu ortaya çıktı (Şuan 30 yaşındayım). 4 sene ilaç tedavisi gördükten sonra artık operasyon zamanının geldiğini söyleyerek 2006 nin mart ayında açık kalp ameliyatına aldılar. Ameliyattan sonra ilaçlarımı kestiler ve normal yaşantına dönebilirsin dediler. 3 aylık periyodlarda kontrollerime devam ettim 2013 ün mart ayında holter ve EPS sonuçlarına bakarak kalp pili ''ICD'' takmaya karar verdi doktorlar (Tedbir amaçlı olduğunu söylediler). Şuan yaşantımı kısıtlayan hiçbir sorun yok çok şükür..1,5 senedir pille yaşıyorum. Lafı çok uzattım sanırım. Benim sormak isteğim bu haklarımı kullanarak Araç alabilirmiyim ? Ameliyattan önce ve pil takılmadan önce %70 kalıcı raporum vardı bunu da ekleyim.

Şimdiden teşekkürler.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:12
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    86

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engeliniz ortopedik olmadığı için % 90 ve üzeri raporunuz olmadığı sürece araç alımında vergilerden muaf olamazsınız.