Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Askin_Keskin Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    26

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar

Almış olduğum sağlık kurulu raporunda özel tertibatlı ve otomatik vites araç kullanabilir yazıyor.. bu raporla babama %90 raporuyla aldıgımız otomatik vitesli aracı tertibat taktırmadan kullanabilirmiyim

şimdiden teşşekkürler....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248

Hiç bir bedensel sakatlığınız yoksa, yani araç kullanmak için özel donanıma ihtiyaç duymuyorsanız evet kullanabilirsiniz.
    Ama rapordaki ibare bu konuda çok net değil. Hem özel tertibat hem otomatik vitesi mi şart koşuyor, yoksa özel tertibat yoksa otomatik vites olması şart mı diyor, net değil. Bu konuyu açıklığa kavuşturmak için -eğer raporu yeni almışsan- hastaneye yeniden başvurmayı deneyebilirsin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Askin_Keskin Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    26

sakatlık derken ben kas hastasıyım..fakat elimi ve ayaklarımı çok rahat bi şekilde kullanıyorum ve aracı kullanırken hiç zorluk çekmiyorum.herhangi bir özel tertibata ihtiyacım yok,otomatik vitesli aracımızı çok rahat bi şekilde kullanıyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet, bunu biliyorum, da, h sınıfı ehliyetindeki ibareden bu tam olarak anlaşılmayabilir. Tereddütüm o.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...